Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, rodinné domy, nízkoenergetické

Zobrazeno 0 realit
 • Pronajmu komerční nemovitost pro výrobu Hořovice

  Skladová / výrobní hala s kancelářemi - 230m2, přízemí, Hořovice (EXIT D5 Žebrák)

  Skladová / výrobní hala s kancelářemi - 230m2, přízemí, Hořovice (EXIT D5 Žebrák)

  230m2,   79,- Výjimečné výrobní či skladové prostory - Hořovice EXIT D5 - Žebrák --- Velikost celkem 230 m2 Celkový prostor výroba-sklad 190 m2 - přízemí --- Kanceláře, WC : 40 m2 - přízemí ----------------------------- Cena nájmu dílna / sklad: 79,-Kč/m2/ měsíc + energie Cena nájmu kanceláře: 125,-Kč/m2/ měsíc + energie ---------------------------- Nabízíme k nájmu Výrobě-skladové prostory, které se nacházejí v uzavřeném, oploceném areálu v Hořovicích, 4 km od EXITU dálnice D5 ( Žebrák ). Příjezd bezproblémový pro osobní i nákladní dopravu, vrátnice. Předmětem nabídky jsou samostatně pronajímatelné, nebytové prostory v přízemí. Objekt zděný, plně vytápěný, a disponující potřebným zázemím pro samostatný provoz. Průchod a průjezd mezi jednotlivými místnostmi zajišťují vrata a protipožární dveře. Využitelná výška 4m. Vstup do hal zajišťují nákladní, vjezdová vrata o rozměrech 3x3 m. Podlahy jsou zde betonové, bez omezení nosnosti. Osvětlení el. zářivkové a pomocí oken. Vytápění zajištěno UT centrální radiátory. Kanceláře a zázemí přilehlé k výrobě. Vytápěno. Prostory v dobrém stavu, nájem možný po dohodě s majitelem ( po přestěhování stávající dílny ). Areál oplocen a hlídán. Areál: oplocen, zpevněn Objekt: přízemní, zděný, vytápěný Parkování: možné před objektem Využitelná výška: 4 m Vytápění: UT Inženýrské sítě: el. energie 220 / 380V, kanalizace, voda, plyn, tel. linky, Internet Osvětlení: el. zářivkové, okna Podlahy: betonové Stav: dobrý ------ ARCHA průmyslová kancelář..... GSM: 608 827 778 - p. ČERNÝ Pavel .... archa.sklady@seznam.cz .... www.archacs.cz
 • Prodám rodinný dům na klíč Mezirolí

  Luxusní rodinné domy Karlovy Vary - Mezirolí

  Luxusní rodinné domy Karlovy Vary - Mezirolí

  1580m2,   0,- Предлагаем Вам на продажу виллы-новостройки 4 типов премиум класса, находящихся в Карловарском регионе -- Мезироли. Дома стоят на хороших земельных участках, площадью около 1500 м². Весь коттеджный поселок под охраной, находится в 7 км от Карловых Вар, до центра города 5-10 минут. Ареал состоит из 16 люксусных домов, включая дом охраны, обслуживанием домов занимается отдельный работник поселка. По соседству с территорией поселка находяться маленькое и большое озеро, и вход прямо в лес. В большом озере можно купаться и ловить рыбу. Коттеджи двухэтажные и состоят из больших зал, столовых, галерей, терасси больших комнат с отдельными ванными (в каждом доме 4). В домах предусмотренна возможность установки камина. Nabízíme Vám k prodeji novostavby luxusních vil ve čtyřech typových provedeních v regionu Karlovy Vary - Mezirolí. Domy stojí na pěkných pozemcích v průměru okolo 1500 m2. Celý chráněný areál se nachází 7 km od Karlových Varů s dojezdem do centra mezi 5 - 10 minutami. Areál sestávající z 18 luxusních domů je střežen ochrankou a k ruce je správce. Dále v sousedství této zahrady najdeme malý a velký lesní rybník a vstup přímo do přírody a lesa. Velký lesní rybník je vhodný ke koupání či rybaření. Vily jsou dvoupodlažní a disponují velkými halami, jídelnami,galeriemi, terasami a velkými pokoji s vlastními koupelnami. V každé vile najdete hned čtyři. V domech možno vybudovat krby . Protože některé realitní webové stránky disponují omezeným počtem fotografií, najdete kompletní fotoprezentaci na www.abrareal.cz stejně tak jako videoprezentaci dvou typů těchto luxusních domů v sekci videoprohlídky - luxusní bydlení.
 • Prodám byt 3+kk Jílové u Prahy

  3kk/L Jílové u Prahy

  3kk/L Jílové u Prahy

  91m2,   5 100 000,- Dovolujeme si nabídnout k prodeji prostorný byt 3KK v prvním patře bytového domu v Jílové u Prahy. Dům byl postaven v roce 2008, v roce 2017 prošel rekonstrukcí, kdy bylo provedeno zateplení fasády. Byt je nový, velmi hezky dispozičně řešený, s velkou komorou a velkorysou kuchyní s jídelním koutem. Kuchyňská linka je řešená do písmene U s pultem, vestavěné spotřebiče. Z obývacího pokoje je vstup na příjemnou lodžii. Všechny pokoje jsou neprůchozí, ložnice jsou o velikosti 15 a 17,5 m2. V jedné ložnici je vestavěná nábytková stěna s manželskou postelí. Podlahové krytiny - dlažba nebo plovoucí podlaha. Okna bytu jsou orientovaná na východ. Jílové u Prahy je město cca 20 km od Prahy (asi 20 minut metro Háje), s kompletní občanskou vybaveností a v dosahu PID.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 6, Bubeneč

  Kancelářské prostory 1 350 m2, Praha 6, ul. Podbabská

  Kancelářské prostory 1 350 m2, Praha 6, ul. Podbabská

  1350m2,   280,- Nabízíme kanceláře v 3.NP,od 20 m2 po velkoplošné kanceláře, lze upravit dle požadavků klienta, klimatizované, veškeré rozvody, vlastní ústředna, elektronický zabezpečovací systém, protipožární systém. 2x výtah a nákladní na 1000 kg. V objektu 24 hod. ostraha, recepce. 5 x BUS ze stanice "A" Dejvická. 90 parkovacích míst + ve střeženém objektu. Volné ihned.
 • Pronajmu byt 3+1 Praha 10, Strašnice

  Pronájem 3+1 127m2 Černokostelecká P.10 Strašnice po rekonstrukci

  Pronájem 3+1 127m2 Černokostelecká P.10 Strašnice po rekonstrukci

  127m2,   20 000,- Pronájem 3+1 127m2 Černokostelecká.Byt se skládá ze tří neprůchozích ložnic, kuchyně, koupelny, 2x wc. Byt prošel kompletní zdařilou rekonstrukcí. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči.Velkou předností tohoto bytu jsou velké neprůchozí místnosti. Byt se nachází v širším centru prahy s přímou dostupností do centra s MHD.Tramvajová zastávka u domu. Doporučuji.
 • Prodám komerční nemovitost pro výrobu Hošťka

  Podnikatelský areál Hošťka, okr. Tachov

  Podnikatelský areál Hošťka, okr. Tachov

  19932m2,   19 000 000,- Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji podnikatelský areál v obci Hošťka, okr. Tachov. Výměrová plocha areálu činí 19.932 m2. Předmětem prodeje je areál s hlavní budovou s bydlením a samostatnou společenskou místností (možné celé využít jako RD), 3 haly s novými el. sekčními vraty (výška cca 4 m) o výměře cca 706 m2 a sv. výškou 5,8 m a zázemím pro zaměstnance, funkční čerpací stanicí (ovládání na chip) a zpevněnou manipulační asfaltovou plochou. RD (užitná pl. cca 290 m2) je o dispozici 4+KK z velké části po rekonstrukci a samostatnou společenskou místností a parkovacím stáním. Prostory dílen se skládají ze 3 hal, skladových prostorů, kanceláří a sociálního zázemí pro zaměstnance. Vnitřní část areálu tvoří zpevněná asfaltová manipulační plocha. Způsob využití areálu je různorodý. Více informací o technické připravenosti areálu pro provoz, výrobu, skladování a jiného možného využití u realitního makléře . Velkou výhodou je poloha areálu, cca 6 min jízdy od dálničního přivaděče D5 - exit Svatá Kateřina, 7 min jízdy od hranic z Německem - hraniční přechod Rozvadov.
 • Prodám komerční nemovitost pro výrobu Nové Sedliště

  Areál o výměře 10243 m2 - Nové Sedliště na Tachovsku

  Areál o výměře 10243 m2 - Nové Sedliště na Tachovsku

  750m2,   3 190 000,- Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji podnikatelský areál s objektem vhodným k výrobě či skladu v příhraniční obci Nové Sedliště na Tachovsku. V areálu byla provozována pila. Celková výměrová plocha činí 10 243 m2. V areálu se nachází hlavní objekt s kancelářským a sociálním zázemím, užitná plocha budovy činí 750 m2. Odpad je sveden do septiku, zdrojem vody je veřejný vodovod, zároveň vlastní studna. Plocha areálu je převážně zpevněná. Prostory jsou vhodné k podnikatelským účelům (sklad, výroba, truhlárna, stavebniny..). Areál leží na okraji obce. Přístup je zajištěn po zpevněné komunikaci. Velmi zajímavá je lokalita areálu, leží na okraji obce 4 km od dálničního přivaděče (exit Mlýnec).
 • Prodám rodinný dům rodinný Pavlice

  Rodinný dům bez č.p./ev.č, PODÍL 2/3, Pavlice okres Znojmo

  Rodinný dům bez č.p./ev.č, PODÍL 2/3, Pavlice okres Znojmo

  435m2,   500 000,- Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení spoluvlastnický podíl 2/3 na stavbě bez č.p./ev.č. v obci Pavlice, okr. Znojmo, vše zapsané na LV č. 211 pro k.ú. Pavlice, obec Pavlice, St.26 o velikosti 535 m2, zapsané jako zbořeniště, včetně nezapsané stavby. Pozemek se nachází v obytné zóně obce, je mírně svažitý, trojúhelníkového tvaru. Okolí tvoří obdobná zástavba objektů rodinného bydlení. Pozemek je zčásti zastavěn zděným objektem bez č.p./ev.č., zbylá část je využívána jako zahrada. Stavební povolení bylo pravděpodobně vydáno v 80. letech 20.stol., stavba byla dokončena kolem roku 1985. Dle dostupných informací stavba nebyla zkolaudována, ani zapsána do KN. Stavba je přesto využívána k bydlení. Dům je zděný, samostatně stojící objekt s 1PP a 1NP a plochou střechou. V 1. PP se pravděpodobně nachází garáž, skladové prostory a kotelna. V 1.NP potom pravděpodobně předsíň, kuchyň, koupelna, WC a tři pokoje. Objekt je pravděpodobně napojen na rozvod elektrické energie, vodu z řadu, HUP na hranici pozemku, kanalizace vlastní do jímky. Vytápění předpokládáno lokální na tuhá paliva, nebo ÚT na TP, příprava TUV v el. boileru, okna dřevěná a plastová, střešní krytina asfaltové pásy, klempířské konstrukce pozinkovaný plech, podlahy předpokládány pokryty dlažbou, pvc, keramický obklad v kuchyni a koupelně. Před objektem je část zpevněné plochy, venkovní kamenné schody, přípojky inž. sítí. Objekt je s mírně zanedbanou údržbou. Základní občanská vybavenost (OÚ, obchod, MŠ, ZŠ 1. - 5. roč., hřiště) v místě, úplná občanská vybavenost v cca 18km vzdáleném Znojmě. Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli podávání cenových nabídek tak není časově vymezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na spoluvlastnickém podílu nemovitosti.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Trnitá

  Skladovací prostory

  Skladovací prostory

  90m2,   875,- Nabízíme vám k pronájmu prostory o celkové výměře 90 m2, vhodné pro jeden podnikatelský subjekt. Jedná se o jednu místnost atypického tvaru se samostatným vstupem v I. patře budovy, která je celá zděná, s prostupem světla prostřednictvím luxfer. Prostor je vhodný ke skladování či pro drobnou výrobu, bez kancelářského zázemí, které lze zbudovat. Kuchyňka není k dispozici, vytápění elektřinou. Nachází se ve 1. patře budovy č.13., která se nachází v uzavřeném areálu s vjezdem z ulice Křenová. Nabízí se možnost zřízení kanceláře, show room či atelieru. Areál je velmi dobře dopravně dostupný, s dostatkem parkovacích míst a stálou ostrahou. Nájem 700,- Kč/m2/rok + služby 175,- Kč/m2/rok + energie dle spotřeby. Na základě konkrétní poptávky Vám můžeme nabídnout i další prostory. Další prostory v areálu viz.: http://www.brnenskarealitka.cz/pronajmy-komerce-brno/text/11080/ Pro další informace a sjednání prohlídky volejte makléři.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 10, Strašnice

  1x kancelář 20 m2, MHD, M-Skalka, Praha 10 Strašnice

  1x kancelář 20 m2, MHD, M-Skalka, Praha 10 Strašnice

  20m2,   170,- Výměra: 20 m2 Cena: 150 Kč/m2/měsíc k jednání Nájem hezké kanceláře v administrativní budově podniku na Praze 10 Strašnice. Nábytek k dispozici - viz fot - v ceně... .............. Prostor se nachází ve 2.p., vstup ze společné chodby, dále společná kuchyňka, pánské a dámské toalety, vše po rekonstrukci. Kancelář lze připojit na Internet, WIFI, tel. apod. K dispozici IHNED...! ARCHA průmyslová kancelář (Praha, Beroun ) Tel: 608 827 778 E-mail: archa.sklady@seznam.cz, www.archacs.cz
TOPlist