Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, rodinné domy, nízkoenergetické

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám rodinný dům rodinný Švábenice

  Prodej RD 5+1/G se zahradou ve Švábenicích.

  Prodej RD 5+1/G se zahradou ve Švábenicích.

  2207m2,   0,- Nabízíme k prodej řadový dům s garáží a se zahradou. Dům se nachází v klidné části Městyse Švábenice. Jedná se o menší hospodářské stavení s nádvořím o celkové ploše 962 m2 a přilehlou zahradou s plochou 1153 m2 (celková velikost pozemku je 2 207 m2), jejíž součástí je stodola. Obytnou částí budovy je byt 5+1 (92 m2) s možností výrazného rozšíření obytného prostoru úpravou přilehlých hospodářských částí a vysokoprofilového půdního prostoru, který přímo láká k vybudování dalších bytových jednotek. V přízemí se nachází 5 pokojů, komora, koupelna, WC, prádelna a chodba vedoucí na velké nádvoří. Byt je v dobrém stavu a schopný k okamžitému nastěhování. Plná občanská vybavenost. Tato nemovitost je vhodní k trvalému bydlení, ale i jako vhodná investice, kdy na rekonstrukci lze využít dotaci ZELENÁ ÚSPORÁM. Nedaleko obce se nachází Ivanovice na Hané 2,5 km, Vyškov 13 km, Brno 50 km, kdy sjezd na D1 je cca.2,5 km. Praha 217 km. Dům lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi pomůžeme vyřídit. Doporučujeme.
 • Pronajmu byt 1+kk Praha

  Dlouhodobý i krátkodobý pronájem zařízené garsoniery, 31 m2, Žižkov

  Dlouhodobý i krátkodobý pronájem zařízené garsoniery, 31 m2, Žižkov

  31m2,   16 000,- Nabízíme Vám pronájem kompletně zrekonstuovaného bytu, garsoniery. Byt je kompletně vybaven. Nachází se zde vybavená kuchyňská linka umístěná v obývací části, dále přesíň a velmi pěkná koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V bytě je k dispozici pračka. Byt je situován ve značně zvýšeném přízemi cihlového domu. V domě právě probíhá instalace nového výtahu. Tyto práce skončí koncem června. Výhodná je poloha bytu pouhé dvě zastávky tramvají od Hlavního nádraží a nedalekého Václavského náměstí. K nájmu je třeba počítat s poplatky ve výši 2000,- Kč a složením kauce ve výši jenoho nájmu. Elektřinu si nájemce převede na svoji osobu, zálohy cca 500,-Kč. Byt je možno pronajmou i krátkodobě, na několik týdnů. V takovém případě je cena 21 000,- Kč, včetně spotřeby el. energie.
 • Pronajmu komerční nemovitost pro výrobu Český Brod

  Pronájem či prodej výrobních a skladových prostor 2600 m2, kanceláře 150 m2, parkování 3500 m2, Česk

  Pronájem či prodej výrobních a skladových prostor 2600 m2, kanceláře 150 m2, parkování 3500 m2, Česk

  6250m2,   99 000,- Pronájem výrobních a skladových prostor, kanceláře, parkování, Český Brod, okr. Kolín. K pronájmu i po částech. Nájemné za jednotlivé části areálu dohodou. Jedná se o zděný, nepodsklepený, zateplený, částečně vytápěný objekt. Výrobní a skladové prostory jsou členěny do 3 hlavních lodí, přičemž lodě A a B jsou spojeny (střecha je vynesena na pilířích), do lodě A jsou vestavěny kanceláře, z lodě B je 2 vraty vstup do lodě C, která je dále rozdělena na 1/3 a 2/3. V jedné části lodě C je i chladící box o výměře cca 30 m2. Loď B je průjezdná TIR, loď C má z každé části min. 1 výstupní vrata na nádvoří. Z čela lodí ABC je vždy sfaltové nádvoří, z jedné strany má hala A rampu se 4 samostatnými 30 m2 sklady. Vstup do prostor zajišťují 2 x nákladní, vjezdová vrata o rozměrech 3,6 x 3,2 m. Využitelná výška činí 3,8 - 6,1 m. Podlahy jsou zde betonové, bez omezení nosnosti, s bezprašnou povrchovou úpravou. Osvětlení el. zářivkové, pomocí oken a světlíků ve střeše. Součástí prostor jsou také šatny, sprchy, WC a zrekonstruované kanceláře. K nájmu nabízíme také zpevněné venkovní plochy. Vytápění je zajištěno pro administrativní část el. přímotopy (kanceláře, šatny, sprcha a WC). Vhodné na jakoukoliv výrobní a skladovací činnost, haly by šlo vytápět saharou. Ihned k využití.
 • Prodám pozemek stavební Libouchec

  Stavební pozemek 57, 774 m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  Stavební pozemek 57, 774 m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  774m2,   0,- Exkluzivně Vám nabízíme jedinečnou možnost bydlení nebo koupi pozemku v klidném prostředí okrajové části obce Libouchec. Lokalita navazuje na stávající zástavbu nových rodinných domů obklopena přírodou. Z jedné strany ohraničena udržovaným sportovištěm, z druhé strany golfovým hřištěm. Jedná se o jižní svah v překrásném koutu přírody nedalekých Tiských skal. V obci Libouchec je veškterá občanská vybavenost (Základní a Mateřská škola, sportovní hala, golf club). Lokalita je zařazena v mikroregionu Labské skály, které patří pod České Švýcarsko – evropská excelentní destinace a je pro svou unikátní přírodu vyhledávaným místem pro relaxaci či odpočinek. Místo je vzdáleno 5 km od sjezdu z dálnice D8, 10 min. autem od nákupního centra v Trmicích nebo Severní Terasy. Všechny parcely jsou s přípojkou elektřiny, vody a plynu na hranici pozemku včetně kanalizace a optických kabelů připojených přímo na Telefónicu O2. Postupně se buduje i pozemní komunikace ke všem rozparcelovaným částem stavebního pozemku. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na níže uvedených kontaktech. Při současném objednání stavby domu je možná sleva na pozemek.
 • Prodám byt 2+kk Hejčín

  Prodej novostavby bytu 1.K (C2) 2+kk 46 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  Prodej novostavby bytu 1.K (C2) 2+kk 46 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  53m2,   2 377 490,- V novém projektu Bytové domy Na Šibeníku Vám nabízíme v bytovém domě C2 ke koupi byt 2+kk (1.K) o výměře 46 m s lodžií 6,6 m v 1. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby na jaře 2017, předpokládaný termín kolaudace v březnu 2020. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Prodám pozemek pro komerční výstavbu Praha 5, Lipence

  Prodej pozemku 5093 m2, OV, ul. K Radotínu, Lipence - Zbraslav

  Prodej pozemku 5093 m2, OV, ul. K Radotínu, Lipence - Zbraslav

  5093m2,   0,- Nabízíme prodej pozemku o celkové výměře 5.093 m2, ul. K Radotínu, Zbraslav (Lipence). Dle Územního plánu je tento pozemek, který je umístěný z převážné části podél stávající komunikace K Radotínu součástí polyfunkčního území sportu a rekreace SO (SO3) oddechu, území s omezenou zastavitelností sloužící k rekreaci, oddechu a sportovním aktivitám v přírodě, které podstatně nenarušují přírodní charakter území. SO 3 - Funkční využití: zeleň, areály volného času, přírodní koupaliště, otevřené bazény v přírodním prostředí, pobytové louky, nekrytá sportovní zařízení bez vybavenosti. Stavby a zařízení pro provoz a údržbu (pro uspokojování potřeb území vymezeného danou funkcí). Doplňkové funkční využití: Dětská hřiště, drobné vodní plochy, drobná zařízení sloužící pro obsluhu sportovní funkce vodních ploch, cyklistické stezky, jezdecké stezky, pěší komunikace a prostory, nezbytná plošná zařízení, Parkovací a odstavné plochy se zelení. Výjimečně přípustné funkční využití: Služební byty, obchodní zařízení s celkovou plochou do 200m2 prodejní plochy, zařízení veřejného stravování, malá ubytovací zařízení (to vše pro uspokojování potřeb území vymezeného danou funkcí). Klubová zařízení a služby. Jedná se o záplavové území C. Doplňková stavba pro zajištění provozu sportovišť a rekreačních ploch v záplavovém území průtočném a neprůtočném je přízemní nepodsklepená stavba o ploše do 100m2 a výšce stavby do 4,5m. Vzhledem k rozvíjející se lokalitě a plánům města vybudovat v okolí tzv. Radotínské laguny se jedná o zajímavou investiční příležitost. V těsné blízkosti pozemku se nachází Tržnice Lipence, Golfové hřiště a odpaliště na golf. Doporučuji.
 • Prodám rodinný dům rodinný Čisovice

  Prodej rodinného domu 7+3, 400 m2 se zahradou

  Prodej rodinného domu 7+3, 400 m2 se zahradou

  917m2,   6 000 000,- Prodej vícegeneračního rodinného domu s nádherným výhledem v klidné části obce Čisovice na pozemku o rozloze 917 m2 (zahrada 777 m2, zastavěná plocha 140 m2). Dispozice: 1.NP 3+1 + terasa, 2.NP 3+1 + 2x balkon, 1.PP 1+1 se samostatným vchodem. Samostatná koupelna s WC v každém bytě. Dále je k dispozici garáž a kryté parkovací stání a zahradní domek. Inženýrské sítě: vodovod + 2x studna, plyn (ústřední vytápění plyn. kotlem + kotel na pevná paliva), elektřina 220V + 380V, jímka. V obci PID + mimopražská autobusová doprava, vlak, pošta, 2 obchody, mateřská a základní škola, hřiště, vinárna, obecní úřad (další občanská vybavenost v blízkém Mníšku pod Brdy). Obec se nalézá uprostřed nádherné přírody - v okolí jsou nádherné lesy, obcí protéká Bojovský potok, nedaleko jsou 3 rybníky a cca 12 km vodní nádrž Slapy. Dobrá dopravní dostupnost: 13 od Prahy, 4 km od Mníšku pod Brdy, 4 km od dálnice D4 na Strakonice. Jedná se o krásné místo vhodné k relaxaci a odpočinku, které určitě stojí za prohlídku.
 • Prodám pozemek zemědělskou půdu Tachov

  Pozemky poblíž centra města Tachov - Minerálka

  Pozemky poblíž centra města Tachov - Minerálka

  28794m2,   250,- Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji pozemky v okresním městě Tachov Minerálka. Výměrová plocha pozemku činí 28794 m2. Parcely leži v blízkosti aleje s minerálním pramenem a cyklotrasou. Tato část města je navštěvovaná turisty i místními občany (relaxace, sport). Část pozemků navazuje na koryto vodního toku řeky Mže. Z druhé strany jsou pozemky lemovány zahrádkářskou kolonií. Pozemky jsou na KN vedeny jako trvalý travní porost. Cena za m2 činí 250,-Kč.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 8, Karlín

  Kancelář 18 m2, Praha 8, ul. Pobřežní

  Kancelář 18 m2, Praha 8, ul. Pobřežní

  18m2,   4 914,- Nabízíme do pronájmu samostatnou kancelář, 18,2 m2 v přízemí administrativní budovy.. Vymalované, s novým kobercem, dostatečný počet telefonních linek a napojením na internet. Sociální zařízení a kuchyňka společné na patře. Budova má recepci a je napojena na pult centrální ochrany, který je přímo v objektu. V budově možno pronajmou další samostatné kanceláře a malé sklady. 3 minuty pěšky na metro Florenc trasa B a C. V místě veškeré obchody, restaurace, banky. Volné ihned.
 • Prodám komerční nemovitost obchodní prostory Chromeč

  Prodej komerční nemovitost Chromeč okres Šumperk

  Prodej komerční nemovitost Chromeč okres Šumperk

  670m2,   2 099 900,- Prodej komerční nemovitost Chromeč okres Šumperk. Nabízíme k prodeji prostory bývalé restaurace v centru obce Chromeč, která se nachází v 1. NP budovy, navazující na nákupní středisko. Objekt je rozdělen samostatnými vstupy na dva nezávislé prostory s velkým sálem a prostornou restaurací. Je zde kompletní sociální zařízení , prostor pro kuchyň, sklady, kancelář, klubovny.... V minulosti tento objekt sloužil jako hojně navštěvované pohostinství v Chromči. Prostory je možné využít i jako prostorné kanceláře nebo drobné dílny (křejčovství, kadeřnictví, služby...). Volné k prodeji nebo pronájmu ihned.
TOPlist