Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, rodinné domy, dřevostavby

Zobrazeno 0 realit
 • Pronajmu komerční nemovitost restauraci Praha

  Pronájem restaurace, 225,5 m2, Praha 6 - Veleslavín

  Pronájem restaurace, 225,5 m2, Praha 6 - Veleslavín

  226m2,   110 000,- Pronájem fungující restaurace v přízemí cihlové novostavby na náměstíčku mezi sídlišti v Praze 6 Petřiny, téměř u hlavní silnice Na Petřinách. Prostor je 225,5 m2 velký s možností letní zahrádky přímo před samotnou restaurací. Vchod je přímo z ulice a prosklené tabule a spousta oknem restauraci příjemně prosvětluje. Restaurace je kompletně vybavena, není tedy třeba přerušovat provoz. V prostorách je veškeré restaurační i sociální zařízení, vybavený bar s pecí na pizzu a stejně tak kompletně vybavená kuchyň. Autobusová i tramvajová stanice je přímo naproti a metro je cca 5 minut chůze. V přilehlém okolí restaurace je sídliště, banky, bankomaty i obchody, což zaručuje stálý průchod kolemjdoucích a tím frekventovanost místa. Majitel vyžaduje odstupné za vybavení restaurace 1 mil. - k jednání. Doporučuji.
 • Prodám pozemek stavební Huzová

  Prodej stavební parcely v Huzové.

  Prodej stavební parcely v Huzové.

  1463m2,   400,- Prodej stavební parcely v Huzové, 13 km do Šternberka, 1463 m2 celkem, blízko centra, klidná část v obce, mírný sklon pozemku, 391 m2 již vedeno jako zastavěná plocha a nádvoří (po původní stavbě). Vodovod, nová kanalizace, elektřina u pozemku, příjezd, obec s kompletní občanskou vybaveností.
 • Pronajmu komerční nemovitost pro výrobu Lubenec

  Pronájem areálu u D6, OV, 6.602 m2, Lubenec

  Pronájem areálu u D6, OV, 6.602 m2, Lubenec

  6602m2,   150 000,- Zprostředkujeme exkluzivně pronájem výrobního areálu, který se nachází u nově vznikající dálnice D6 v obci Lubenec, kde je rovněž plánován sjezd z dálnice. Areál je vhodný k nejrůznějším výrobám od strojírenské, dřevařské, plastové a jiné. Areál je celý oplocený, k dispozici je i administrativní budova. Je kompletně napojen na veškeré sítě. Využít jej lze opětovně k výrobě, může být využitý i ke skladování. Vhodný by byl i k autodopravě. Pro více informací volejte makléři.
 • Prodám komerční nemovitost obchodní prostory Stod

  Komerční objekt Stod, ul. Tyršova

  Komerční objekt Stod, ul. Tyršova

  382m2,   6 800 000,- Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji jednopodlažní komerční objekt v obci Stod, ul. Tyršova. Objekt se nachází na pozemku celkové výměře 816 m2. Užitná plocha je tu cca 382 m2. V budově se nachází obchodní prostory, prostory ke skladování, přípravna zboží, úklidová komora, sociální zařízení a šatna. Vstup do prodejny je bezbariérový. Vytápění v objektu je ústřední - plynové, ohřev vody taktéž zajišťuje plynový kotel. Dodávku elektrické energie zajišťuje z části výrobní energetický systém FVE. V blízkosti objektu se nachází základní škola, nádraží, nemocnice, kulturní dům. Doporučuji prohlídku s makléřem. Koupi objektu lze realizovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme.
 • Prodám byt 1+kk Praha

  Skvělá nabídka investičního bytu 1+kk - Nusle

  Skvělá nabídka investičního bytu 1+kk - Nusle

  21m2,   2 300 000,- Nabídka útulného bytu 1+kk (v Katastru zapsáno jako ateliér) o celkové výměře 20,7m2. Jednotka nacházející se ve zvýšeném přízemí orientována do klidného dvora prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2005 včetně elektřiny. Prodává se včetně veškerého vybavení, jenže je zobrazeno na fotografiích. Výhodou jsou nízké měsíční poplatky, které činí 1500,- Kč plus zálohy na energie. Budova je ve velmi pěkném stavu po kompletní rekonstrukci. Lze financovat hypotéčním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme a vyřídíme za nejlepších tržních podmínek. Energetická náročnost budovy není v současné době k dispozici tudíž uvádíme nejhorší tedy G. V přímé blízkosti parku Jezerka a veškeré občanské vybavenosti se skvělou dopravní dostupností. Velmi doporučuji osobní prohlídku a rychlé jednání, jedná se o velmi zajímavou investiční nabídku.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 15, Horní Počernice

  Sklad 300 m2, Praha 9, Horní Počernice

  Sklad 300 m2, Praha 9, Horní Počernice

  300m2,   19 500,- RK Pragservis nabízí sklad 300 m2, k dispozici i kanceláře. Střežený areál, kamerový systém, PCO, zateplená, vytápěná, rampa s novou hydraulickou plošinou, 2x zásobovací vrata, 3.patro. Určeno pro skladování či lehkou výrobu a umístění administrativního zázemí firmy. Toalety, kuchyňka. Výška stropu 6,5m. Horkovzdušné vytápění. Přístup 24 hodin, v místě prodejna potravin a kantýna, zastávka MHD před objektem, možno zajistit komplexní logistické služby, příjezd TIR. Cena 65,-Kč/m2/měs. + servisní poplatky 17,-Kč/m2/měs.+ elektřina, voda - samostatné měření, kauce. Nájem 19.500,-Kč. Nováková 774 522 494, kontakt@pragservis.cz
 • Prodám komerční nemovitost obchodní prostory Pod Bezručovým vrchem

  Víceúčelová budova s kavárnou v centru Krnova

  Víceúčelová budova s kavárnou v centru Krnova

  717m2,   0,- Je nám ctí nabízet k prodeji budovu poblíž samého centra města Krnova, která skýtá velmi variabilní využití. V současnosti je tato nedávno rekonstruovaná budova z roku 1920 využívána jako kavárna s terasou a veškerou infrastrukturou, ve vyšších nadzemních podlažích jsou prostory k ubytování, ale variabilnost těchto prostor nabízí i jiné využití ( kanceláře, administrativa, ordinace, luxusní byty, penzion...). Jedná se o budovu tradičního stavebního stylu z let první republiky, velmi citlivě rekonstruovanou a podrobnější dispozice je následující: jedná se o třípodlažní dům s podsklepením, v přízemí je kavárna včetně veškerého zázemí dle hygienických norem/ je možnost rovněž zřízení kuchyně/. Velká venkovní terasa a 7 parkovacích míst,v 1.poschodí jsou 4 samostatné místnosti/ možnost využití kanceláří, ev. Ubytovny/ Na poschodí jsou 2 samostatné WC, sprchovací kout a kuchyňka. Ve 2.poschodí jsou 4 samostatné místnosti/ možnost využití kanceláří, ev.ubytovny/ Na poschodí jsou 2 samostatné WC, sprchovací kout a kuchyň. Stylová budova je v centru dění města Krnova, poblíž obchodní centra, úřady, vlakové i autobusové nádraží, proto je zde možnost využití velmi pestrá, od souběhu podnikání s bydlením, přes komerční využití k budoucím pronájmům, až po zřízení kancelářského a obchodního centra, či zdravotnického zařízení. Prohlídky, které napoví mnohem více, než jakkoliv dlouhý popis, možno uskutečnit po předchozí dohodě o termínu, nabízíme i možnost financování díky naší dlouhodobě kvalitní spolupráci s tradičními bankovními ústavy. Pozoruhodná budova s mnoha způsoby podnikatelského využití stojící na vysoce frekventované ulici, což její obchodní hodnotu velmi posiluje. Vzhledem k aktuální absenci PENB jsme podle zákona nuceni uvádět energetickou třídu G, což však s energetickými vlastnostmi rekonstruované budovy samozřejmě nekoresponduje.
 • Prodám pozemek zemědělskou půdu Krásné Březno

  Pozemek 3606m2, Krásné Březno

  Pozemek 3606m2, Krásné Březno

  3606m2,   220 000,- Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji pozemek o celkové výměře 3.606m2, svažitý, zatravněn, s porostem stromů a keřů. Bez IS - možno přivést k pozemku a objekt využít i k více účelům. K pozemku vede asfaltová cesta a je zde možnost parkování. Vřele doporučuji pro nízkou pořizovací cenu. Je zde možno dokončit projekt pro zvířecí hřbitov, ale není to podmínkou. S financováním pomůžeme.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 5, Smíchov

  Kancelář open space 66 m2, Praha 5 Smíchov, ul. Štefánikova

  Kancelář open space 66 m2, Praha 5 Smíchov, ul. Štefánikova

  66m2,   10,- Nabízíme kancelář open space s kuchyňkou a sociálním zázemím. Přízemí zrekonstruované administrativní budovy. Ve všech prostorách bude před nastěhováním klienta nově vymalováno, položena podlahová krytina a nová kuchyňská linka (je-li třeba výměna). 3 minuty pěšky na metro Anděl, zastávka tramvají 9, 20,12,6, nákupní centrum Nový Smíchov. V přízemí recepce.
 • Prodám komerční nemovitost restauraci Přimda

  Prodej Horského hotelu - Přimda

  Prodej Horského hotelu - Přimda

  530m2,   9 500 000,- Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný horský hotel na Přimdě. Hotel má 5 pokojů se sociálním zařízením, Vzhledově atraktivní restauraci s barem, oddělený salonek vhodný pro uzavřenou společnost, moderně vybavenou kuchyni, terasu a parkoviště. Předmětem prodeje je také pozemek za hotelem o velikosti 556 m2 ( možnost přístavby k hotelu ). Stavba leží na pozemku o velikosti 669 m2. V suterénu budovy se nachází zázemí hotelu, v přízemí je restaurace, salonek, kuchyně, a kancelář a v 1. patře se nachází 1x dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, koupelnou a předsíňkou a 4x třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, koupelnou a předsíňkou. Celý objekt je vytápěn plynovým topením. Hotel je stále v provozu. Město Přimda se nachází v chráněné krajinné oblasti, v blízkosti hotelu vede stezka k nedaleké zřícenině historického kamenného hradu Přimda. V obci je veškerá občanská vybavenost ( škola, školka, doktor,pošta, obchody, bazén, sjezdovka ). V blízkosti dálniční přivaděč cca 7 km,a hraniční přechod s Německem. Koupi této nemovitosti je možné financovat pomocí úvěru, který vám samozřejmě rádi vyřídíme.
TOPlist