Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
pronájem, byty, 5+1

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám pozemek pro komerční výstavbu Velká Dobrá

  Pozemek Velká Dobrá

  Pozemek Velká Dobrá

  6478m2,   1 499 000,- Nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 6478 m2 v obci Velká Dobrá, okr. Kladno. Pozemek je veden jako ostatní plocha - ostatní komunikace, a v současnosti se jako komunikace využívá. Je ho možné rozdělit i na menší díly a prodat majitelům přilehlých pozemků (RD se zahradami) ke zvětšení jejich zahrady. Pozemky nejsou zasíťované.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Chýně

  CHÝNĚ - sklad až 110 Eu Palet, TIR, přízemí, vytápěný !

  CHÝNĚ - sklad až 110 Eu Palet, TIR, přízemí, vytápěný !

  150m2,   115,- Nabízíme k nájmu část skladový haly, která se nachází na Praze západ, s výtečnou dostupností z dálnice D5. Příjezd možný pro veškerou osobní i nákladní dopravu vč. TIR. Možnost parkování osobních automobilů na vlastním, oploceném pozemku. Jde o přízemní, nepodsklepenou, bezsloupovou, zateplenou halu z roku 1998. Přístup zajišťují trojice sekčních vrat 3 x 3 m 1 x vjezdová, 2 x s vyústěním na kryté nákladové rampy pro Avii a vozidla třídy TIR. Podlahy betonové s bezprašnou povrchovou úpravou a nosností 5 000 kg/m2. Využitelná výška haly činí v nejvyšším místě 4,5 m, Osvětlení el. zářivkové a pomocí střešních světlíků. Vytápění zajišťují plynové zářiče. Aktuálně volná kapacita 110 EuPalet. IHNED ! ARCHA-průmyslová kancelář, 608 827 778 www.archacs.cz
 • Prodám byt 1+kk Slavonín

  Prodej bytu 1+kk 36,7 m, s terasou 8,05 m a zahrádkou 24,75 m G5/3, Olomouc, ul. Slavonínská

  Prodej bytu 1+kk 36,7 m, s terasou 8,05 m a zahrádkou 24,75 m G5/3, Olomouc, ul. Slavonínská

  45m2,   1 695 043,- Realitní kancelář Dachi vám nabízí prodej bytu 1+kk 36,7 m, s terasou 8,05 m a zahrádkou 24,75 m ve velmi žádané a klidné lokalitě k bydlení na ulici Slavonínská v klidné městské části Olomouc - Povel. Výjimečnost projektu charakterizují prostorné terasy, předzahrádky a balkóny, francouzská okna, krásný výhled na Slavonín a přírodní rybník Hamrys, výborné parkování , bezbariérový přístup, moderní výtah a především skvělá dopravní dostupnost, výborná občanská vybavenost v dosahu a rychlý příjezd na dálnici. Byty jsou orientovány na všechny světové strany. Možnost výběru plochy bytu a plochy slunných teras, podlaží umístění bytu, změny dispozic a půdorysu bytu. Využijte příležitosti nechat si navrhnout a postavit byt dle Vašich přání a představ, včetně úpravy designu. Standardní vybavení splňuje požadavky moderního bydlení (plovoucí podlaha, obložkové zárubně, moderní keramické obklady, francouzská okna, atd. - vše dle vlastního výběru). Termín zahájení výstavby léto 2017. Klientům nabízíme možnost kompletního návrhu a řešení interiéru vybraného bytu přímo na míru a pomůžeme Vám i s vyhledáním nejvýhodnějšího hypotečního financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Prodám byt 3+1 Praha 7, Bubeneč

  REZERVOVÁNO! ID7 - Prodej bytu 3+1(4+1) /balkon, 118m2, ul. U Sparty, Praha 71.patro -2.NP.

  REZERVOVÁNO! ID7 - Prodej bytu 3+1(4+1) /balkon, 118m2, ul. U Sparty, Praha 71.patro -2.NP.

  112m2,   8 850 000,- . Tato nemovitost je již REZERVOVÁNA! Prodej bytu Praha 7, Bubeneč, ulice U Sparty, 3+1 možno na 4+1/B o celkové výměře 112m2 s balkonem+sklep 6m2,který je do vnitrobloku + podíl na nebytovém prostoru, který je pronajat a je z něho výnos pro majitelé bytů a dále k bytu náleží podíl na půdním prostoru, ve kterém lze zbudovat byty. Byt se nachází v 1.patře (2NP parapety 6 metrů nad chodníkem) ze 3.pater cihlového domu s místnostmi orientované na jihozápadní stranu a proto je velmi slunný,přičemž balkon, kuchyně a šatna jsou orientovány opačně do vnitrobloku na severozápadní stranu. Šatna byla původně pokojíkem pro služku a je vhodná též jako dětský pokoj, nebo ke zvětšení koupelny. V bytě jsou nová špaletová okna ve třech pokojích orientovaných do ulice, byly kompletně renovovány všechny parketové podlahy v pokojích a předsíni,je vymalován a nalakovány jsou všechny interiérové dveře a okna do vnitrobloku. V bytě jsou též původní kachlová kamna, vysoká 2m, plně funkční a napojené do komína. Vytápění je ústřední přes plynový kotel, ohřev teplé vody je přes plynovou karmu. Měsíční poplatky včetně fondu oprav - činí 2.300,-Kč/měs. + elektřina. Kabelová TV a internet UPC. Přímo před domem je dětské hřiště, v blízkém okolí jsou parky Letná a Stromovka, vynikající dostupnost do centra Prahy a kompletní občanská vybavenost. Možnost financování úvěrem, hypotékou či stavebním spořením vše toto jsme schopni na Vaši žádost zajistit.PENB E.
 • Prodám komerční nemovitost Nová Ulice

  Nová Sladovna - komerční prostory (K3.2) 47,73 m v blízkosti centra, ul. Wolkerova, Olomouc

  Nová Sladovna - komerční prostory (K3.2) 47,73 m v blízkosti centra, ul. Wolkerova, Olomouc

  48m2,   3 907 666,- Nabízíme k prodeji nebytové prostory o velikosti 47,73 m v novostavbě polyfunkčního domu - projekt Nová Sladovna. Polyfunkční dům je situován v lukrativní části Olomouce, na ulici Wolkerova, v blízkosti centra a parků. Výborná dopravní dostupnost i občanská vybavenost. V přízemí domu nabízíme komerční prostory k prodeji, v dalších patrech bytové jednotky. Byty i nebytové prostory je možné upravit na přání klienta. Využijte příležitosti nechat si navrhnout a postavit byt dle Vašich přání a představ, včetně úpravy designu. Zahájení výstavby přelom roku 2016/2017. Samozřejmostí je možnost výběru a dokoupení komory v suterénu domu a vnitřního či vnějšího parkovacího stání. Klientům nabízíme možnost kompletního návrhu a řešení interiéru vybraného bytu přímo na míru a pomůžeme Vám i s vyhledáním nejvýhodnějšího hypotečního financování prostřednictvím našeho hypotečního centra. Do roku 2018 by v projektu Nová Sladovna měl vyrůst komplex bytových, administračních a obchodních prostor. V první fázi by měla být postavena čelní budova navazující na sousedící hotel Ibis. Pět bloků budov má kombinovat bydlení, administrativu a komerci. V přízemí sedmipodlažní budovy by se měla nacházet kavárna, lékárna a další komerční prostory. V dalších dvou podlažích se budou nacházet zdravotnická zařízení.
 • Prodám byt 2+kk Hejčín

  Prodej novostavby bytu 2.M (C1) 2+kk 39 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  Prodej novostavby bytu 2.M (C1) 2+kk 39 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  39m2,   1 893 160,- V novém projektu Bytové domy Na Šibeníku Vám nabízíme v bytovém domě C1 ke koupi byt 2+kk (2.M) o výměře 39,4 m ve 2. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby na jaře 2017, předpokládaný termín kolaudace v březnu 2020. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Prodám pozemek zemědělskou půdu Svahy

  Prodej zemědělských pozemků v k. ú. Svahy u Plané

  Prodej zemědělských pozemků v k. ú. Svahy u Plané

  25123m2,   25,- Nabízíme k prodeji soubor 4 zemědělských pozemků v k. ú. Svahy u Plané. Parcelní čísla: 2321, 2372, 2381, 2396. Pozemky jsou dle katastru nemovitostí vedeny z velké části jako trvalý travní porost. Celková plocha pozemků činí 25 123 m2.
 • Prodám byt 2+1 Praha

  Cihlový velmi pěkný byt 70 m2, Praha 5 - Košíře

  Cihlový velmi pěkný byt 70 m2, Praha 5 - Košíře

  68m2,   6 200 000,- Nově zrekonstruovaný byt s velmi příjemnou atmosférou, 70 m2 , cihlový dům po rekonstrukci v žádané lokalitě Prahy 5 - Košířích. Prostorný byt 2+1 s halou, komorou, spíží a balkonem orientovaným do klidného zeleného vnitrobloku. K bytu náleží sklep v suterénu domu. Družstevní vlastnictví se splacenou anuitou, plánovaný převod do OV. Velmi teplý a tichý byt se nachází ve 4. patře s výtahem, celkem 5 pater. Příjemně sladěný interiér bytu s použitím kvalitních materiálů, obývací pokoj 21 m2 s výhledem na Petřínské sady, ložnice 14 m2 orientovaná do klidného vnitrobloku se zahradou, kuchyň 12 m2, vybavena kuchyňskou linkou s kvalitními spotřebiči navrženou a zhotovenou na míru s maximálním využitím prostoru, velká čtvercová hala 12 m2 , praktická komora, větraná spíž na potraviny, koupelna a WC zvlášť. Dokonalý pocit klidu a pohody v tomto bytě dotváří slunný balkon skýtající velmi příjemný pohled do zeleně a na střechy okolních domů. Úložné prostory řeší vestavěné skříně, podlahové krytiny tvoří dlažby a parkety. Okna jsou nová plastová, nové rozvody vody a elektřiny. V domě je plynový kotel, který vytápí celý dům. K dispozici pevná linka, internet, společná anténa pro TV. Celkové poplatky vč. energií vychází maximálně na 5.000,- Kč. Dům po celkové rekonstrukci s novým výtahem, k užívání je sušárna. K domu patří i malá zahrádka. Velice žádaná lokalita s výbornou dopravní dostupností, TRAM na metro Anděl 5 min., veškerá infrastruktura, MŠ, ZŠ, parky, sportoviště, plavecký bazén, zimní stadion. 15 minut procházkou Petřínské sady s krásným výhledem na Prahu, hned vedle park Klamovka a Husovy sady. Cena vč. kompletních právních služeb a advokátní úschovy.
 • Pronajmu komerční nemovitost Povel

  Pronájem nebytového prostoru 8m, Olomouc ulice Nedvědova

  Pronájem nebytového prostoru 8m, Olomouc ulice Nedvědova

  8m2,   3 000,- Pronájem nebytového prostoru 8m, Olomouc ulice Nedvědova, jedná se o prostor v salonu, také je volné kaděřnické křeslo za 4500,- měsíc.
 • Pronajmu komerční nemovitost pro výrobu Králův Dvůr

  Nájem Výrobně-skladových prostor, cca 120 m2, Beroun

  Nájem Výrobně-skladových prostor, cca 120 m2, Beroun

  120m2,   10 000,- Nájem výrobně skladových prostor, Beroun okraj města Dílenské prostory: 70 m2 (přízemí) Kancelářské prostory: 15 m2 Krytý přístřešek na rampě: 20 až 50 m2 (přízemí, rampa) WC, šatna, kuchyňka Cena nájmu - celek: 10 000,-Kč/měsíc Pronájem jako celek. Nabízíme k nájmu zrekonstruované výrobně - skladové prostory, které se nacházejí v uzavřeném, oploceném areálu na okraji Berouna, cca 19 km od hranic Prahy. Výhodou polohy areálu je bezproblémová návaznost na dálnici D5 Praha Plzeň. Příjezd pro osobní i nákladní dopravu, vč TIR. Parkování možné přímo v areálu na volných, zpevněných plochách manipulační dvůr. Jedná se o přízemní, zděný, zateplený, vytápěný, nepodsklepený Výrobně - skladové prostory jsou členěny do vzájemně propojených a průjezdných 3 sekcí. Využitelná výška 2,5 až 4m. Vstup do prostor zajišťují 2 x nákladní vrata o rozměrech 3 x 3 m. Podlahy jsou zde betonové, bez omezení nosnosti. Osvětlení el. zářivkové a pomocí oken. Vytápění zajištěno UT. Voda vlastní zdroj. Součástí objektu je kancelář, sociální zázemí + kuchyňka. Součástí nájmu je část Venkovního krytého skladu na rampě ( přístřešek ) o velikost min 30 m2. Prostory rovinné, manipulace nákladní technikou. Kolaudováno na kovovýrobu a sklady.
TOPlist