Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
pronájem, byty, 5+kk

Zobrazeno 0 realit
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Mariánské Lázně

  Pronájem nebytových prostor v centru - Mariánské Lázně

  Pronájem nebytových prostor v centru - Mariánské Lázně

  134m2,   20 000,- Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v centru Mariánských Lázní v ulici Dykova 50 m od Hlavní třídy.. Jedná se o členité prostory o výměře 134 m2, které se skládají ze tří místností, kuchyňky, technické místnosti, velké místnosti ( umývárna - koupelna) a dvou WC. V domě se nachází ordinace lékaře, byty a kosmetické studio. Nabízené prostory jsou vhodné např jako: Lékárna, rehabilitace, nehtařky, kadeřnice, cukrárna, obchod a nebo jako kanceláře pro firmu. Měsíční nájemní činí 20.000,- Kč +zálohy na vytápění a elektřinu. Požadovaná kauce je dva měsíční nájmy. Poplatek RK ve výši jednoho měsíčního nájmu za zprostředkování hradí zájemce o pronájem.
 • Pronajmu garáž Praha 6, Liboc

  RCZ_Pron. samost. garáže,Praha 6-Dědina..Neplatíte provizi.

  RCZ_Pron. samost. garáže,Praha 6-Dědina..Neplatíte provizi.

  20m2,   2 700,- Provizi neplatíte. Samostatná garáž k dlouhodobému pronájmu v Praze 6- Dědina. Garáž je zděná s kovovými vyklápěcími vraty (výška cca 2 metry). Vjezd do objektu je taktéž přes kovová uzamykatelná vrata. Plocha garáže cca 20 m2. V garáži je zavedená elektřina (osvětlení+zásuvka.) Dobrý vjezd. Suchá. Dobře zabezpečený objekt, dvojí uzamčení. Bezpečné místo. Nájemné je včetně spotřeby elektřiny. Není volná ihned - vhodná pro toho kdo hledá garáž na dlouhodobý pronájem -provizi neplatíte.
 • Prodám pozemek stavební Luka pod Medníkem

  Stavební pozemek 1027 m2, Luka pod Medníkem

  Stavební pozemek 1027 m2, Luka pod Medníkem

  1027m2,   1 550 000,- Nabízíme stavební pozemek v rekreační oblasti Luka pod Medníkem. Vypracován projekt na RD – částečná dřevostavba. Na pozemku je obecní voda, elektrika 220/380, není kanalizace – příprava pro čističku. Nyní je vyhlouben základ. Jižní strana – výhled na Malý a Velký Medník, lesy, řeka Sázava.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Jeneč

  Nájem paletových míst (ADR), až 500 palet, logistický areál, Jeneč (PZ)

  Nájem paletových míst (ADR), až 500 palet, logistický areál, Jeneč (PZ)

  500m2,   5,- Skladové prostory: až 500 paletových míst (dle aktuální nabídky) Cena: dle rozsahu Nájem skladových paletových míst (ADR) pro nebezpečné létky, vč. skladových a distribučních služeb v logistickém skladovém areálu v Jenči na Praze západ, nedaleko od Karlovarky, Letiště Václava Havla a od hranic samotné Prahy. ADR - Accord europeén au transport international des marchandises par route. Jedná se tedy o látky a předměty, které mohou mít např. jednu nebo více následujících nebezpečných vlastností: výbušnost, tlak plynů, hořlavost kapalin či tuhých látek, samozápalnost, oxidační schopnost, jedovatost, infekčnost, radioaktivitu, žíravost, rakovinotvornost, jsou nebezpečné svou vysokou teplotou při přepravě, poškozují životní prostředí apod. Služby: běžná manipulace, řízení kvality, třídění, elektronická skladová evidence, paletování (kompletace palet), sdružování zásilek, jejich balení, signování zboží, etiketování, foliování, správa šarží, sériových čísel a datumů minimální trvanlivosti, přípravy zboží k odběru, balení (pick & pack), distribuce, reverzní logistiky služeb na míru. Zajištění optimálního toku zboží, naše vyspělé IT nástroje rozhodující měrou přispívají k flexibilitě a efektivitě skladových procesů. Zajišťujeme logistiku zboží k zákazníkovi vlastní kamionovou, leteckou i námořnípřepravou do celého světa. Obratem zašleme nacenění dle vaší poptávky. Volné ihned Provize, ani poplatky neplatíte. ARCHA průmyslová kancelář s.r.o. Praha 5 Tel: 608 827 778, 608 135 458, 777 928 902 E-mail: archa@czin.eu www.archacs.cz
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 9, Horní Počernice

  Pronájem skladu 700 m2, Praha 9 Horní Počernice, příjezd TIR, u dálnice.

  Pronájem skladu 700 m2, Praha 9 Horní Počernice, příjezd TIR, u dálnice.

  700m2,   70 000,- Pronájem patra skladové budovy, Praha 9 Horní Počernice. 2 nákladní výtahy 1,4 a 1 T, 1 x osobní výtah, možnost pronájmu kancelářských ploch. Parkování, telefony, internet, EPS a EZS s napojením na pult centrální ochrany s okamžitým výjezdem, fyzická ostraha 24 h. denně. Provoz v areálu je možný 24 hod/denně-7dní/týdně. Možnost pronájmu menších částí patra, rovněž tak několika pater.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 15, Horní Počernice

  Sklad 570 m2, Praha 9, Horní Počernice

  Sklad 570 m2, Praha 9, Horní Počernice

  570m2,   75,- Nabízíme sklad 570 m2, k dispozici i kanceláře. Střežený areál, kamerový systém, PCO, zateplená, vytápěná, rampa s novou hydraulickou plošinou, 2x zásobovací vrata. Určeno pro skladování či lehkou výrobu a umístění administrativního zázemí firmy. Výška stropu 6,5m. Horkovzdušné vytápění. Přístup 24 hodin, v místě prodejna potravin a kantýna, zastávka MHD před objektem, možno zajistit komplexní logistické služby, příjezd TIR.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář České Budějovice

  Pronájem nebytových prostorů v klidné části centra Českých Budějovic

  Pronájem nebytových prostorů v klidné části centra Českých Budějovic

  80m2,   9 500,- Nabízíme Vám k pronájmu samostatný objekt nebytových prostor o celkové výměře 80m2. V přízemí se nachází krásná kancelář o výměře 34,3m2 a také příruční sklad s umyvadlem o výměře 17m2. Dále, v prvním patře můžeme najít dvě menší místnosti využívané jako zázemí pro zaměstnance. První je místnost s kuchyňskou linkou a jídelním koutem a druhá se sprchovým koutem a umyvadlem. Dále se zde nacházejí dvě toalety s umyvadly. Celková výměra prvního patra činí 30m2. Parkování je možné na ulici před objektem. Konstrukce budovy je cihlová a celá budova je nově zateplená. Objekt se nachází v dosahu zastávky MHD a v blízkém okolí můžeme najít i restaurace s rozsáhlou nabídkou jídel po celý den. Měsíční nájemné činí 9500,-Kč + energie, kauce činí 19000,- Kč. Provize realitní kanceláři je ve výši jednoho měsíčního nájmu. Pro více informací či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
 • Prodám pozemek stavební Sudoměřice u Bechyně

  Prodej Stavebního Pozemku

  Prodej Stavebního Pozemku

  600m2,   580 000,- Předmětem prodeje je zhruba polovina stavebního pozemku cca 600 m2 u Bechyně v lokalitě Kamenný Dvůr. Pozemek je oplocený a nachází se v bezprostřední blízkosti komunikace. Z Inženýrských sítí je zde přivedena elektřina.
 • Pronajmu byt 1+kk Teplice

  Pronájem bytu

  Pronájem bytu

  0m2,   5 200,- Pronajmu byt v ulici U Divadla. 1.patro. Částečně zařízený. Pračka, lednička, mikrovlná trouba. Zděné jádro se sprchovým koutem. Byt je situovaný do ulice s výhledem na divadlo.
 • Prodám komerční nemovitost zemědělský objekt Velký Malahov

  Prodej komerčního zemědělského areálu 13000 m2, budovy 3656 m2, 15 Km jižně od D5

  Prodej komerčního zemědělského areálu 13000 m2, budovy 3656 m2, 15 Km jižně od D5

  13000m2,   1 400 000,- Prodej komerčního zemědělského areálu 15 Km jižně od D5 v obci Velký Malahov, Plzeňský kraj. Celková výměra pozemků bude upřesěna až po geometrickém zaměření - viz mapka areálu přílohou. Vhodné pro výrobu, skladování, zemědělské využití. Alternativně možno jednat o koupi celku areálu. Možno jednat o pronájmu 30 ha polí cca 5 Km od areálu.
TOPlist