Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
pronájem, byty, 4+1

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám byt 3+kk Nová Ulice

  Prodej novostavby bytu A314 - 3+kk 67 m, Olomouc, ul. Wolkerova, Zlaté terasy

  Prodej novostavby bytu A314 - 3+kk 67 m, Olomouc, ul. Wolkerova, Zlaté terasy

  67m2,   3 148 700,- V novém projektu Zlaté terasy na Wolkerově ulici vám nabízíme ke koupi byt o dispozici 3+kk ve 3. nadzemním podlaží 67 m, lodžie 12 m. Jedná se o bytový dům o celkem 9 podlažích (2 podzemní podlaží a 7 nadzemních podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby je plánováno na podzim 2017 nebo jaro 2018, předpokládaný termín kolaudace je na konci roku 2019. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Prodám pozemek stavební Sedlečko u Soběslavě

  ID7 - Zasíťovaný stavební poz.k č.1 o výměře 835m2, Sedlečko u Soběslavě, okres Tábor

  ID7 - Zasíťovaný stavební poz.k č.1 o výměře 835m2, Sedlečko u Soběslavě, okres Tábor

  835m2,   0,- . Prohlídky: Středa 20.9.2017 od 14:30 do 16:30 hodin.Cena bude sdělena na vyžádání. Prodej zasíťovaného stavebního pozemku č.1 o výměře 835m2 v centru obce Sedlečko u Soběslavě, okres Tábor 2 km na nájezd na dálnici D3, ve staré zástavbě s přístupovou asfaltovou cestou viz foto. Inženýrské sítě jsou tyto: (obecní voda - vlastní přípojka v šachtě na pozemku, elektřina v kapličce na hranici pozemku, přetlaková kanalizace se šachtou na pozemku). Celý pozemek je určen k výstavbě objektu k bydlení s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím, zastgavitelniost je 30% a v případě zájmu možno i více. Více informací v RK.
 • Prodám rodinný dům rodinný Tuřany

  RD 6+1 s velkou zahradou v Brně Tuřanech

  RD 6+1 s velkou zahradou v Brně Tuřanech

  906m2,   8 999 000,- Vinohrady, vinohrady, dobré vínko dáváte... Velká zahrada s vinohradem, klid jako na venkově, parkování pro 5 aut, bazén, prosluněnost a vzdušnost jsou hlavní přednosti tohoto mladého domu 6+1 se dvěma koupelnami v Brně Tuřanech na konci tiché slepé ulice. Přitom pěšky či městským autobusem se za několik minut pohodlně dostanete na všechna důležitá místa ve městě. Na rozdíl od většiny sousedů ze širokého okolí, kteří mají malou nebo žádnou předzahrádku a do zahrady se díky řadové zástavbě dostávají jen přes obývák se tento dům pyšní velkým prostorem před domem, vedle domu i za domem. Předzahrádka je okrasná a současně funkční na projetí do garáže, do krytého stání a do zahrady či pro zaparkování aut vaší početné návštěvy na vlastním pozemku. Na první pohled je vidět, že zahrada je hezky zušlechtěná a to jak její okrasná část, tak pěstitelská část. Pochutnat si můžete na výpěstcích zeleniny, ovoce z plodící broskvoně, hrušně, ryngle, jabloní, třešně, meruňky, rybízu, jahodníků, angreštu a hlavně 42 hlav Veltlínského zeleného vína a 30 hlav frankovky. K zálivce slouží dvě vlastní studny. Nářadí uskladníte v garáži či v zahradním domku se sklípkem. Soukromí na zahradě je dáno velkým dřevěným plotem oddělujícím předzahrádku a minimem oken, ze kterých by někdo mohl koukat. To je ještě podpořeno vysokými tújemi od nejbližšího souseda. Klid je dán umístěním na konci slepé ulice, takže kolem téměř nikdo nechodí a neprojíždí.Za domem je krytá vyvýšená terasa s markýzou navazující přes prosklenou stěnu a francouzské okno na obývací pokoj. Zahradu tak máte jako na dlani a vidíte i za vlastní pozemek do zeleně do volného prostoru, což umocňuje pocit bydlení na venkově. Pokud by Vás příliš oslňovalo zapadající slunce, může se spustit pětimetrová markýza. Krytá pergola se zahradním krbem a udírnou je druhou možností posezení po té co si zaplavete v pětimetrovém bazénu hlubokém 1,5 m.Dům je mladý z roku 1999, zděný, zateplený s nízkými měsíčními náklady na provoz plyn 3.200 Kč, elektřina 1.400 Kč, voda 500 Kč a nějaké to dřevo do kachlových kamen s proskleným topeništěm.Prosluněnost domu je dána orientací na východ a západ a velkým obývacím pokojem s jídelnou se třemi velkými francouzskými okny směřovanými na terasu a do zahrady. Vzdušnost je dána vysokým stropem otevřeným ke galerii. Světlo a teplo z kachlových kamen navozuje příjemnou atmosféru. Dispozice: obytná plocha , pozemek Ve zvýšeném přízemí je vstupní veranda, hala, pokoj pro prarodiče (pracovna), WC, koupelna, obývací pokoj s jídelnou, kuchyň 14,2m s vestavěnou ledničkou, mrazákem, el.troubou, výsuvným kávovarem, mikrovlnkou, sklokertamickou deskou, digestoří, myčkou.V patře je hala s galerií, ložnice, koupelna, dětský pokoj. Druhý dětský pokoj, šatna. Ve štítu je posilovna a v suterénu je garáž s kotelnou.
 • Prodám pozemek stavební Stříbrná Skalice

  Prodej stavebního pozemku o rozloze 1600 m2, Stříbrná Skalice.

  Prodej stavebního pozemku o rozloze 1600 m2, Stříbrná Skalice.

  1600m2,   1 140 000,- Nabízíme prodej neoploceného stavebního pozemku o rozloze 1600 m2 ve Stříbrné Skalici. Pozemek se nachází na okraji obce, příjezd k pozemku po asfaltové komunikaci, v dosahu hlavní silnice. Elektro je na hranici pozemku, odpady nutno řešit septikem nebo čističkou odpadních vod, vodu nutno řešit vlastním vrtem. Veškerá občanská vybavenost v místě, velmi dobré spojení autobusem PID. Lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi vyřídíme. Doporučujeme.
 • Prodám pozemek stavební Kašnice

  Pozemek pro výstavbu rodinných domů na Kašnici

  Pozemek pro výstavbu rodinných domů na Kašnici

  6832m2,   399,- V pověření vlastníků nabízíme pozemek vhodný pro výstavbu rodinných domů v katastru obce Kašnice,v sousedství trasy Brno - Hodonín, v bezprostřední blízkosti vyhledávané lokality Klobouky u Brna. Jedná se o pozemek, který je v momentální době ovocným sadem, avšak inženýrské sítě jsou v dosahu. Nedaleko předmětného pozemku již probíhá realizace soustředění nových staveb, v případě zájmu lze plochu parcely zvětšit o sousední pozemek o výměře 3560 m2. Kašnice leží na rozhraní okresů Brno - venkov a Břeclav, jedná se o vinařskou lokalitu pohodlně dojezdnou z Brna, oblast vyhledávanou milovníky přírody a krásné scenérie. Pozemek je mírně svažitý, příjezd po zpevněné komunikaci. Nabídka cílící na podnikatele v oboru stavebnictví, realizující developerské projekty. Vážným zájemcům rádi podáme více informací.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Beroun-Centrum

  NÁJEM kancelářských prostor Beroun Centrum (D5)

  NÁJEM kancelářských prostor Beroun Centrum (D5)

  360m2,   178,- NÁJEM moderních kancelářských a komerčních prostor před dokončením, Beroun Centrum Kat.č.: kn 5751 Beroun Kancelářské prostory: 50 až 180 m2 (popř. celé 1. patro 360 m2) Cena nájmu: 178,- Kč/měsíc Nabízíme k nájmu moderní kancelářské prostory, jež se nachází v samostatně stojícím objektu v Berouně. Příjezd možný pro veškerou osobní dopravu a nákladní dopravu typu Tranzit. Parkování možné u objektu. Jedná se o prostory v 1. patře, zděné, zateplené a samostatně vytápěné, podsklepené budovy. Využitelná výška 2,8 m. Přístup do patra centrálním schodištěm Osvětlení el. zářivkové, pomocí oken. Podlahy jsou zde betonové, s povrchovou úpravou PVC, parkety, keramická dlažba. Podlaha bude před nástupem upravena. Vytápění zajištěno VLASTNÍ - UT plynové. Prostory jsou vybaveny vlastním elektroměrem a plynoměrem. Součástí prostor je 2x sociální zázemí, kuchyňka, skládek apod.. Připravena klimatizace! K nabízeným kancelářským prostorům jsou k dispozici skladové prostory v suterénu objektu - až 200m2 prostory jsou členěny zděnými příčkami na menší skládky. Veškeré prostory jsou dobrém stavu (novostavba), nájem možný do 6 měsíců po uzavření smlouvy a po dokončení navržených klientských úprav - náklady jdou za vlastníky objektu ! Ojedinělá nabídka v Berouně. ARCHA průmyslová kancelář s.r.o. Tel: 608 827 778 608 135 458 777 928 902 E-mail: archa@czin.eu www.archacs.cz
 • Prodám komerční nemovitost k ubytování Praha

  Nabízíme zavedený penzion s 11 pokoji v Nebušicích

  Nabízíme zavedený penzion s 11 pokoji v Nebušicích

  12000m2,   28 850 000,- Nabízíme zavedený penzion s 11 pokoji, 8 dvoulůžkových, 3 třílůžkové s vlastním sociálním zařízením. V přízemí na nachází restaurace s kapacitou 50míst a 30míst v sálonku a sál o kapacitě 150míst a venkovní zahrádka. Restaurace plně vybavená. Celková velikost pozemku je 1323m2. Užitná plocha 1200 m2 . K pozemku je rozpracovan projekt na bytový dům.
 • Prodám byt 2+1 Tachov

  Byt 2+1 (62 m2) po rekonstrukci Tachov, ul. Bělojarská

  Byt 2+1 (62 m2) po rekonstrukci Tachov, ul. Bělojarská

  62m2,   1 650 000,- Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji zrekonstruovaný byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 v Tachově, ul. Bělojarská. Byt se nachází v 7. patře osmipatrového panelového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu činí 62 m2. Byt tvoří vstupní chodba s vybudovanou šatnou, kuchyň, koupelna s WC, prostorný obývací pokoj a ložnice. Bytová jednotka je po rekonstrukci (nová kuchyňská linka, plastová okna, omítky, podlahové krytiny, vody i odpadů, zděné bytové jádro. V ceně je kuchyňská linka včetně spotřebičů. K bytu náleží sklepní kóje. Bytový dům je po revitalizaci, leží na okraji východního sídliště v klidné lokalitě s možností parkování před bytovým domem. V případě koupě bytu, získá kupující internet zdarma a to po dobu jednoho roku.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 1, Nové Město

  2x kancelář 46m2, Praha 1, ul. Revoluční

  2x kancelář 46m2, Praha 1, ul. Revoluční

  46m2,   230,- Nabízíme kancelář 20m2 a 26m2 + společné prostory 15m2. Kuchyňka a toalety společné na chodbě. 2.patro s výtahem. Možnost v objektu pronajmout garážové stání za 2.500,-Kč/měs. Cena 230,-Kč/m2/měs.+ DPH, + zálohy na služby 79,-Kč/m2/měs. + DPH.
 • Prodám pozemek stavební Libouchec

  Stavební pozemek 56, 847 m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  Stavební pozemek 56, 847 m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  847m2,   0,- Exkluzivně Vám nabízíme jedinečnou možnost bydlení nebo koupi pozemku v klidném prostředí okrajové části obce Libouchec. Lokalita navazuje na stávající zástavbu nových rodinných domů obklopena přírodou. Z jedné strany ohraničena udržovaným sportovištěm, z druhé strany golfovým hřištěm. Jedná se o jižní svah v překrásném koutu přírody nedalekých Tiských skal. V obci Libouchec je veškterá občanská vybavenost (Základní a Mateřská škola, sportovní hala, golf club). Lokalita je zařazena v mikroregionu Labské skály, které patří pod České Švýcarsko – evropská excelentní destinace a je pro svou unikátní přírodu vyhledávaným místem pro relaxaci či odpočinek. Místo je vzdáleno 5 km od sjezdu z dálnice D8, 10 min. autem od nákupního centra v Trmicích nebo Severní Terasy. Všechny parcely jsou s přípojkou elektřiny, vody a plynu na hranici pozemku včetně kanalizace a optických kabelů připojených přímo na Telefónicu O2. Postupně se buduje i pozemní komunikace ke všem rozparcelovaným částem stavebního pozemku. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na níže uvedených kontaktech. Při současném objednání stavby domu je možná sleva na pozemek.
TOPlist