Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, chalupy, zemědělské usedlosti

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám byt 2+kk Hejčín

  Prodej novostavby bytu 2.F (C1) 2+kk 54 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  Prodej novostavby bytu 2.F (C1) 2+kk 54 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  61m2,   2 769 660,- V novém projektu Bytové domy Na Šibeníku Vám nabízíme v bytovém domě C1 ke koupi byt 2+kk (2.F) o výměře 54 m s lodžií 7 m ve 2. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby na jaře 2017, předpokládaný termín kolaudace v březnu 2020. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Mladá Boleslav III

  Kancelářský prostor 234 m2, Mladá Boleslav, třída T.G.Masaryka

  Kancelářský prostor 234 m2, Mladá Boleslav, třída T.G.Masaryka

  234m2,   175,- Nabízíme kancelářský prostor pod jedním uzavřením, zkolaudované v r.2001, k dispozici celé 2.patro, 234 m2, největší kancelář 160 m2, dále kancelář 24 m2 a 30 m2. 3x WC, kuchyňka, úklidová komůrka, 2x technická místnost,1x terasa 12 m2, 1x terasa 26 m2 odkud jsou krásné výhledy do parku, historický hrad a stadion + ostatní chodbové prostory, Alarm. Prostory je možné upravit dle přání klienta. Cena k jednání.
 • Prodám pozemek stavební Stříbrnice

  Stavební pozemek 1047 m Stříbrnice (okr. Šumperk)

  Stavební pozemek 1047 m Stříbrnice (okr. Šumperk)

  1047m2,   890,- Nabízíme k prodeji stavební pozemky v lokalitě Staré Město Stříbrnice, okres Šumperk v Olomouckém kraji. Pozemky o celkové výměře 11949 m jsou rozparcelovány podél zpevněné komunikace na jedenáct samostatných stavebních parcel o výměrách 788 až 2314 m. Územní plán zde počítá s výstavbou staveb pro rodinné a rekreační bydlení. Kralický Sněžník a jeho podhůří je oblíbenou destinací pro letní i zimní rekreaci. Návštěvníkům nabízí množství turistických atrakcí, ať už je to Stezka v oblacích na Dolní Moravě, Mamutíkův vodní park, bobová dráha, lanové centrum... (viz např. www.dolnimorava.cz). S ohledem na turistickou atraktivitu lokality jsou stavební pozemky Stříbrnice vhodné nejen k výstavbě rodinného bydlení, ale také pro výstavbu rekreačního bydlení, případně nájemního rekreačního bydlení s perspektivou bezproblémové naplněnosti po celý rok. Neváhejte nás kontaktovat. Při převodu nemovitosti zajišťujeme kompletní právní servis, pomáháme i se zajištěním financování. Doporučujeme prohlídku.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Kladruby nad Labem

  Skladová či výrobní hala 5000m2, Kladruby nad Labem

  Skladová či výrobní hala 5000m2, Kladruby nad Labem

  5000m2,   35,- Nabízíme k pronájmu skladovou či výrobní halu 5000m2, Kladruby nad Labem. Oplocený, střežený areál. Voda, plyn, kanalizace, telefon, vlastní trafostanice. Zpevněná odstavná plocha až 20 000m2. Dobrá dopravní dostupnost. Cena nájmu 35,-Kč/m2.
 • Pronajmu komerční nemovitost obchodní prostory Mladá Boleslav

  Pronájem nebytového prostoru 650 m2 v Mlada Boleslav

  Pronájem nebytového prostoru 650 m2 v Mlada Boleslav

  513m2,   145 000,- Nabízím Vám k pronájmu komerční prostory v žádané lokalitě starého města v Mladé Boleslavi. Jedná se o moderně zrekonstruovaný prostor rozlehlý ve třech poschodích, s možností využití jako kanceláře či jako sídlo firmy a prostor v přízemí budovy v minulosti využíván jako kavárna, celková užitná plocha všech prostorů je cca 650 m2. Kanceláře nacházející se ve 2. - 4. podlaží nabízejí celkem 15 místností s vlastním sociálním zařízením + menší zázemí jako je šatna a komora, terasa a balkon. WC s umyvadlem a sprcha v každé samostatné kanceláři, kuchyňský kout (dle dohody), podlahové krytiny řešeny keramickou dlažbou + po celém objektu je podlahové topení, možnost klimatizace. Nutno doinstalovat vnitřní osvětlení dle vlastního designu nového nájemníka. Komerční prostor v přízemí budovy má samostatný vstup z ulice, velké výlohy, které je možné využít například k prezentaci nabízených produktů popřípadě jako reklamní plocha a které vnášejí dostatek denního světla do prodejny. Prostor je podsklepený a je vhodný na provozování obchodu, vinárny, kavárny,.. Možno rekolaudovat na provozování menší restaurace s kuchyní. Objekt poskytuje nejvyšší míru hospodárnosti provozu - nízké měsíční náklady. Kvalitně zhotovená zvuková izolace. Kompletní příprava na zapojení kamerového systému a klimatizace. Parkování v blízkosti budovy je zajištěné. Prostory je možné pronajmout jako celek: 3 patra = celkem 15 kanceláří za 120.000,-Kč + energie Nebo samostatně: jedno patro = 5 kanceláří za 40 000 Kč + energie Prostor v přízemí 25.000,-Kč + energie. Nájemní smlouva se uzavírá minimálně na 1 rok. Objekt je ihned k pronajmu. Vřele doporučuji prohlídku.
 • Prodám byt 3+kk Praha

  Byt 3+kk s garážovým stáním v novostavbě

  Byt 3+kk s garážovým stáním v novostavbě

  86m2,   6 700 000,- Prodej bytu v OV 3+kk 86 m2 vč. dvou balkonů 8 m2 a 4 m2 a garážovým stáním v novostavbě v Praze 5 Stodůlkách. Byt je velmi světlý, byl minimálně užíván a v kupní ceně je obsaženo i veškeré vybavení. Podlahy jsou plovoucí + dlažba, okna plastová. Koupelna s vanou a WC + další samostatné WC, vybavená kuchyně se sklokeramickou deskou, komora. Byt má orientaci na sever, východ i západ a je prodáván částečně zařízený. Patří k němu též sklepní kóje. Cena garážového stání je započítána do kupní ceny. Lokalita je velmi příjemná, nedaleko se nachází Nepomucký rybník a Centrální park - ideální pro bruslení, cyklistiku atd. v okolí je několik hřišť, školky, školy, obchody, restaurace, Městský úřad, atd. Výborná dopravní dostupnost, stanice metra Hůrka je cca 370 m od domu, dobré napojení na Rozvadovskou spojku a Městský okruh.
 • Prodám pozemek pro komerční výstavbu Cerhovice

  PRODEJ komerčního pozemku 73.644 m2 poblíž exitu Dálnice D5 - Rokycansko

  PRODEJ komerčního pozemku 73.644 m2 poblíž exitu Dálnice D5 - Rokycansko

  73644m2,   1 190,- PRODEJ komerčního pozemku 73.644 m2 poblíž exitu Dálnice D5 - Rokycansko (Stř.kraj) Kat.č.: pp 5808 Ro Plocha pozemku: 73.644 m2 Cena prodeje: 1.190,- Kč/m2 Nabízíme k prodeji rovinný pozemek s mírnou svažitostí směrem k dálnic D5. Polohou je pozemek přímo přilehlý k silnici III. třídy a nedaleko exitu dálnice D5. Dostupnost bezproblémová i pro nákladní doprava, vč. TIR. Územním plánem plocha určena pro průmyslovou zástavbu a služby. Inženýrské sítě vč. Plynové přípojky předjednány s dodavateli. Územní plán: Komerční smíšená zóna, povinná zeleň 25 %, max. výška 14 m. Dynamicky rozvíjející se lokalita vhodná pro výstavbu objektu pro výrobu, sklady, administrativní a obchodní využití. Přípravné práce na zajištění ing.sítí, nájezdu a podmínky staveb již započaty ! Projekci a financování zajistíme. Prodej celku nebo po částech - IHNED ! Účel: komerční (Výroba, sklad, služby, ubytování a pod.) Dostupnost pozemku: TIR Terén pozemku: mírně svažitý Voda: v dosahu Plyn: v dosahu Elektro: v dosahu Kanalizace: vlastní čistička Kontakt: ARCHA - průmyslová kancelář pol. s r.o. tel: 608827778, 777928902, 608135458 Email: archa@czin.eu www.archacs.cz - Prodej a pronájem skladů/dílen/kanceláří - Prodej pozemků pro průmysl - Výstavba skladů/dílen/areálů pro logistiku - Prodej komerčních nemovitostí
 • Prodám byt 4+1 Klíše

  Prodej bytu 4+1 103 m2 Ústí nad Labem Klíše

  Prodej bytu 4+1 103 m2 Ústí nad Labem Klíše

  103m2,   2 480 000,- Nabízíme k prodeji byt v klidné a žádané lokalitě Klíše 4+1, Ústí nad Labem ul. Střížovická o celkové rozloze 103 m2. Slunný byt se nachází ve vilce ve které jsou 4 bytové jednotky a prošel částečnou rekonstrukcí. K bytu ještě náleží 1/4 zahrady sklep a menší balkon. Pro bližší informace kontaktujte RK.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Louny

  Nájem výrobně-skladových prostor 500 až 1000 m2, Vlečka, rampa, TIR

  Nájem výrobně-skladových prostor 500 až 1000 m2, Vlečka, rampa, TIR

  1000m2,   55,- Jedná se o přízemní, zděnou, vytápěnou halu. Využitelná výška 7m. Vstup do prostor zajišťují nákladní vrata o rozměrech 4x4m. Podlahy jsou zde betonové, bez omezení nosnosti, s bezprašnou povrchovou úpravou. Osvětlení el. zářivkové, střešních světlíků. Vytápění je zde zajištěno pomocí plynových zářičů. U objektu je možné využít železniční vlečku! Prostory je možné dělit od 400 - 500 m2 po dohodě s majitelem. --------- Hala propojena s víceúčelovým přízemním objektem bývalé kantýny, vhodné jako sídlo firmy, šatny, kanceláře, popřípadě čistá výroba. Hala s objektem jsou propojeny nákladním vjezdem, vhodný pro manipulaci s materiálem. Víceúčelový objekt jídelny vytápěn plynovým topením, k dispozici nákladní rampa. Kancelářské a sociální zázemí, tel. linky je součástí prostor. Veškeré prostory jsou v dobrém stavu, nájem možný IHNED .
 • Prodám pozemek stavební Libouchec

  Stavební pozemek 57, 774 m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  Stavební pozemek 57, 774 m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  774m2,   0,- Exkluzivně Vám nabízíme jedinečnou možnost bydlení nebo koupi pozemku v klidném prostředí okrajové části obce Libouchec. Lokalita navazuje na stávající zástavbu nových rodinných domů obklopena přírodou. Z jedné strany ohraničena udržovaným sportovištěm, z druhé strany golfovým hřištěm. Jedná se o jižní svah v překrásném koutu přírody nedalekých Tiských skal. V obci Libouchec je veškterá občanská vybavenost (Základní a Mateřská škola, sportovní hala, golf club). Lokalita je zařazena v mikroregionu Labské skály, které patří pod České Švýcarsko – evropská excelentní destinace a je pro svou unikátní přírodu vyhledávaným místem pro relaxaci či odpočinek. Místo je vzdáleno 5 km od sjezdu z dálnice D8, 10 min. autem od nákupního centra v Trmicích nebo Severní Terasy. Všechny parcely jsou s přípojkou elektřiny, vody a plynu na hranici pozemku včetně kanalizace a optických kabelů připojených přímo na Telefónicu O2. Postupně se buduje i pozemní komunikace ke všem rozparcelovaným částem stavebního pozemku. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na níže uvedených kontaktech. Při současném objednání stavby domu je možná sleva na pozemek.
TOPlist