Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, chalupy, zemědělské usedlosti

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám rodinný dům rodinný Levín

  Chalupa nebo RD, Levín u Úštěku (375m2)

  Chalupa nebo RD, Levín u Úštěku (375m2)

  191m2,   2 300 000,- Nabízíme Vám podsklepenou (55m2) chalupu ve stylu rodinného domu v Levíně u Litoměřic (u Úštěku) o 3.NP + půda. Užitná plocha činí úctyhodných 375m2. V přízemí se nachází útulná kuchyně, koupelna, WC a prostorný obývací pokoj se spaním a krbem, který se obsluhuje kachlovými kamny z předsíně ze které se vchází na terasu (28m2) s úžasným výhledem. V 1.p jsou 3 pokoje, kde se ze dvou pokojů dá vejít na balkón. 2.p je zateplené, připravené na vymalování, jedná se o velkou plochu kterou lze rozdělit až na 3 pokoje a ve 3.p je dále k využití půda. Vytápění pro celý dům zajišťují kachlová kamna ze kterých jsou tažené rozvody, vč. podlahové vytápění v 1.p. V místě je spousta příležitostí pro turistiku a jiné, v jakékoliv roční období. Chalupu lze využívat bez problémů celoročně nebo jen rekreačně. Vřele doporučuji prohlídku.
 • Prodám pozemek pro komerční výstavbu Praha 9, Horní Počernice

  Prodej komerčního areálu s možností další výstavby, Praha 9 Horní Počernice, 1,65 ha, příjezd TIR i

  Prodej komerčního areálu s možností další výstavby, Praha 9 Horní Počernice, 1,65 ha, příjezd TIR i

  16500m2,   75 000 000,- Prodej komerčního areálu s možností další výstavby, Praha 9 Horní Počernice, příjezd TIR i z rychlostní komunikace R10 (dálnice) Praha – Mladá Boleslav – Liberec. Veškeré inž. sítě. Možnost všestranného využití i další výstavby. Vhodné i jako autosalon, obchod s nábytkem, stavebniny. Plány a podrobnější informace v realitní kanceláři.
 • Prodám byt 3+kk Nové Sady

  Prodej novostavby bytu E3.4 - 3+kk, 93 m, Olomouc, ul. Střední Novosadská, Zahrady Novosadská

  Prodej novostavby bytu E3.4 - 3+kk, 93 m, Olomouc, ul. Střední Novosadská, Zahrady Novosadská

  93m2,   5 546 220,- V novém projektu Zahrady Novosadská v bytovém domě blok E ke koupi byt 3+kk (E3.4) o výměře 93 m s balkonem 21 m a terasou 32 m ve 3. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 3 nadzemními podlažími. Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby na podzim 2018, předpokládaný termín kolaudace v březnu 2020. Rezidence Zahrady Novosadská vám nabídnou 120 výborně řešených bytů 1+kk 4+kk se zahradou, balkonem nebo terasou. Výstavba bude zahrnovat šest samostatně stojících domů obklopených zelenými dvory. Lokalita těchto solitérních rezidencí je ohraničená ulicí Střední novosadská a řekou Moravou, jen 5 minut jízdy od centra Olomouce. Projekt počítá i s moderními ekologickými prvky, jakými jsou například solární panely na výhřev vody a nabíjecí stanice pro elektromobily. Rezidence nabízí nový veřejný prostor v podobě vnitřního dvora. Bezprostřední okolí je tvořeno řadovou zástavbou vesnického charakteru. Východní hranu pozemku lemuje přírodě blízké prostředí - řeka Morava, kolem které bylo postaveno protipovodňové opatření. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 10, Hostivař

  VÝROBA - SKLAD - 785 m2, Praha 10

  VÝROBA - SKLAD - 785 m2, Praha 10

  785m2,   105,- Nabízíme k nájmu výrobně - skladové prostory, které se nachází v uzavřeném, oploceném,  střeženém areálu na Praze 10 - Hostivař. Příjezd možný pro veškerou osobní a nákladní dopravu vč. TIR. Parkování možné v areálu na vyhrazených parkovacích místech. Cena parkovného 400,- Kč/ os.auto /měs. Jedná se o prostory v 1.patře, zděné, zateplené. Prostory jsou děleny sloupovím s rozpony 6 × 7m. Nachází se zde prostorná, vybavená kuchyňka s velkým jídelním stolem, lednicí, mikrovlnkou, dřezem vodou. Do prostor vede velký nákladní výtah s nosností 3,5 t. Využitelná výška prostor činí 3,5m. V montážních prostorech je průmyslová, omyvatelná podlaha. Vytápění prostor zajištěno dálkově. Osvětlení el. zářivkové a pomocí oken. Možnost využití rozvodu stlačeného vzduchu. Sociální zázemí je na společně využívané chodbě. Kancelářské prostory k dispozici přímo v prostorech. Veškeré prostory v dobrém stavu, nájem možný po dohodě. ------------------------- ARCHA - průmyslová kancelář tel: 608 827 778 , E-mail: archa.sklady@seznam.cz, www.archacs.cz - Prodej a pronájem skladů/dílen/kanceláří - Prodej pozemků pro průmysl - Výstavba skladů/dílen/areálů pro logistiku - Prodej komerčních nemovitostí
 • Prodám pozemek stavební Telce

  Prodej 17-ti stavebních pozemků 700m2 - 1324m2, Telce u Peruce

  Prodej 17-ti stavebních pozemků 700m2 - 1324m2, Telce u Peruce

  700m2,   780,- Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji 17 stavebních pozemků o velikosti od 700m2 do 1324m2 v obci Telce u Peruce. Pozemky budou napojeny na elektřinu a městský vodovod. Pozemky se nacházejí na kraji obce vedle původní staré zástavby. Obec Telce leží na rozhraní Středočeského a Ústeckého kraje 18km do centra Loun a 48km do centra Prahy. Vlaková zastávka cca. 500m. Možnost financovat Hypotékou.
 • Prodám byt 2+kk Nové Sady

  Prodej novostavby bytu C1.6 - 2+kk, 50 m, Olomouc, ul. Střední Novosadská, Zahrady Novosadská

  Prodej novostavby bytu C1.6 - 2+kk, 50 m, Olomouc, ul. Střední Novosadská, Zahrady Novosadská

  50m2,   2 629 150,- V novém projektu Zahrady Novosadská v bytovém domě blok C ke koupi byt 2+kk (C1.6) o výměře 50 m se zahradou 47 m v 1. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 3 nadzemními podlažími. Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby na podzim 2018, předpokládaný termín kolaudace v březnu 2020. Rezidence Zahrady Novosadská vám nabídnou 120 výborně řešených bytů 1+kk 4+kk se zahradou, balkonem nebo terasou. Výstavba bude zahrnovat šest samostatně stojících domů obklopených zelenými dvory. Lokalita těchto solitérních rezidencí je ohraničená ulicí Střední novosadská a řekou Moravou, jen 5 minut jízdy od centra Olomouce. Projekt počítá i s moderními ekologickými prvky, jakými jsou například solární panely na výhřev vody a nabíjecí stanice pro elektromobily. Rezidence nabízí nový veřejný prostor v podobě vnitřního dvora. Bezprostřední okolí je tvořeno řadovou zástavbou vesnického charakteru. Východní hranu pozemku lemuje přírodě blízké prostředí - řeka Morava, kolem které bylo postaveno protipovodňové opatření. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Prodám byt 1+kk Horní Václavov

  Apartmán 1+kk na vrcholu sjezdovky v Horním Václavově

  Apartmán 1+kk na vrcholu sjezdovky v Horním Václavově

  17m2,   850 000,- Mimořádná nabídka apartmá v 2. NP apartmánového domu na vrcholu sjezdovky v Horním Václavově v Jeseníkách, nyní s časově omezenou slevou. V domě, ve kterém nabízíme i jiné apartmánové byty, je v přízemí situován bazén ( 25 m) a mimo toho se zde také nachází restaurace s kuchyní a salonkem. Komerční prostor v přízemí lze taktéž pronajmout k pořádání soukromých akcí. V oblasti, která je nejdynamičtěji rostoucím sportovním centrem v okolí, možnost veškerého zimního i letního vyžití. V bezprostřední blízkosti domu sjezdová trať s čtyřsedačkovou lanovkou, opodál další, prudší sjezdovka. 1 km od domu vzdáleno městečko Avalanche, které skýtá další nepřeberné množství aktivit. Jsou zde lázně, hotel, tenis, vinný sklep, solná jeskyně, další sjezdovky, skicentru, v blízké budoucnosti také menší zoologická zahrada a podobně. V oblasti je v okolí deseti km taktéž přehrada Slezská Harta, Rešovské vodopády, Karlova Studánka, Praděd, Petrovy kameny. Desítky kilometrů cyklostezek, sjezdových a běžeckých tratí. Příležitost pro klienty, kteří si zřídí vlastní základnu v centru zimního i letního sportovního a kulturního dění. V blízkém budoucnu proběhne stavba dalších apartmánových domů, celkem je záměrem vybudování městečka o zhruba 4 tisících obyvatel.
 • Prodám komerční nemovitost k ubytování Haslice

  Rezidence s pozemky 7 ha, vnitřním bazénem, garážemi u Homole u Panny

  Rezidence s pozemky 7 ha, vnitřním bazénem, garážemi u Homole u Panny

  70036m2,   19 095 750,- Náročné klientele nabízíme exkluzivně rezidenci nedaleko Homole u Panny s vedlejšími stavbami, velkým vnitřním bazénem, s fotovoltaickým systémem, třemi garážemi a s pozemky o celkové rozloze 7 ha. Rezidence s užitnou plochou cca 700 m2 je zařízena kvalitním nábytkem, který je součástí prodeje. Celkem je zde osm velkých pokojů, kuchyň, šatna, fitnes, několik koupelen a velká hala v přízemí. Zachována byla kachlová kamna, je zde výkonný krb. Kromě hlavní budovy je zde přestavěná stodola s vnitřním vyhřívaným bazénem 15 x 4 x 1,6 m, sociálním zázemím, zateplenou stájí pro tři koně v přízemí a velkým nevyužitým prostorem pod střechou. Naproti hlavní budově jsou tři garáže. Celý rozměrný komplex má nízké náklady na provoz. Vlastní fotovoltaický systém ho stačí zásobit energií a navíc přináší každoročně zisk ve výši cca 250.000 Kč. Z vlastních zdrojů je rovněž voda ze studny a z vrtu. Vytápění: krb s horkovzdušným rozvodem, elektrokotel s ÚT, tepelná čerpadla, podlahové vytápění. Součástí prodeje je rovněž 7 ha pozemků. Jedná se o nabídku s širokým spektrem využití. S financováním Vám pomohou naši finanční poradci.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 5, Stodůlky

  SKLAD NÁJEM - 1 090 m2, přízemí, Praha 5, TIR

  SKLAD NÁJEM - 1 090 m2, přízemí, Praha 5, TIR

  1090m2,   85,- Skladové prostory pod uzavřením - přízemí u rampy, Skladové plochy: 1 090 m2 IHNED ! Cena nájmu: 85 Kč/m2/měsíc Nabízíme k nájmu Skladové prostory, které se nachází v části skladové haly v uzavřeném, oploceném, střeženém areálu na Praze 5 nedaleko Exitu dálnice D5. Jedná se o prostory v přízemí, temperované, nepodsklepené haly. Využitelná výška 8 m. Vstup do objektu zajišťuje více nákladních, vjezdových vrat. Odtud výjezd do manipulačního prostoru u rampoviště se stavitelnými můstky. Osvětlení prostoru je zářivkové. Podlahy betonové, bez omezení nosnosti, s bezprašnou povrchovou úpravou. Temperace prostoru je zajištěna horkovzdušnými SAHARAMI. Prostory jsou zabezpečeny EPS, k dispozici internet, hydranty, hasící přístroje a nabíjení vozíků. Kancelářské prostory k dispozici v administrativní budově. V areálu je možnost půjčení manipulační techniky, vysokozdvižných vozíků atd.. Příjezd možný pro veškerou osobní i nákladní dopravu, vč. TIR. ARCHA - 608 827 778 www.archacs.cz
 • Prodám pozemek stavební Doly

  Stavební pozemek Doly u Boru, okr. Tachov

  Stavební pozemek Doly u Boru, okr. Tachov

  5039m2,   218,- Dovolujeme si nabídnout k prodeji stavební pozemek v Dolech u Boru o celkové rozloze 5 039 m2. Pozemek je možné využít pro stavbu rodinného domu s velkou zahradou (vzhledem k velikosti pozemku) nebo dvou rodinných domů. Pozemky se nacházejí v malé obci situované cca 3 km od Boru, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Pozemek je ucelený a rovinatý. Inženýrské sítě se nacházejí v blízkosti hranic pozemku.
TOPlist