Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, chalupy, zemědělské usedlosti

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám komerční nemovitost obchodní prostory Boskovice

  kemp Suchý u Boskovic,WHISKY BAR

  kemp Suchý u Boskovic,WHISKY BAR

  150m2,   650 000,- Za odstupné zaběhlá diskoteka s denním i nočním provozem WHISKY BAR s dvěma bary a zahrádkou,nahazající se v kempu Suchý u Boskovic.Užitná plocha je 150m2 včetně zahrádky.Jedná se o zaběhlý sezonní provoz už osm sezon,možnost vařit atd.2Xfotbálek,vybavená diskotéka,2xbar,sklad,kancelář,wc.Návratn ost dvě sezony.Nájem obci činí cca 20000,-za sezonu.
 • Pronajmu komerční nemovitost obchodní prostory Planá

  Areál s kancelářským zázemím - Planá u Mar. Lázní, ul. Plzeňská

  Areál s kancelářským zázemím - Planá u Mar. Lázní, ul. Plzeňská

  1500m2,   50 000,- Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu ucelený, oplocený areál v Plané u Mariánských Lázní, ve kterém byla provozována prodejna stavebnin. Celková výměra areálu činí 4458 m2. Součástí je administrativní budova, kde v přízemí je zázemí pro zaměstnance: umývárna, WC, šatny, jídelna, sklad a kuchyňka. V patře se nachází 3 kanceláře, zasedací místnost, kuchyňka a sociální zázemí. Dalšími stavbami v areálu jsou objekty 5 dílen pro nákladní auta, 3 garáže, sklady, archiv, montované ocelové přístřešky a zásobníky na deponování sypkých materiálů. Většina plochy areálu je zpevněná. Areál je ve velmi dobrém stavu, je zabezpečen bezpečnostním systémem. Prostory jsou vhodné jako zázemí pro opravárenskou firmu, či zázemí kamionové dopravy. Je napojen na veškeré inženýrské sítě (veřejný vodovod, kanalizaci, plyn a elektrickou energii). Vytápění administrativní budovy je ústřední s plynovým kotlem. Prostory jsou situovány při JV výjezdu z města, 15 km od dálničního přivaděče exit Bor.
 • Prodám rodinný dům rodinný Rosice

  Prodej RD Rosice, 236m

  Prodej RD Rosice, 236m

  236m2,   1 950 000,- Prodej rodinného domu 3+1 v obci Rosice při ulici Trávníky o CP 236 m2 s možností půdní vestavby. Celý je v původním stavu a je nutná modernizace a rekonstrukce. Do domu jsou přivedeny všechny IS. Dům je vhodný jak k bydlení tak vzhledem ke svému umístění i podnikání. Dům leží přímo u autobusové zastávky a je možné z něj udělat komerční prostor (obchod, kanceláře apod.). Na dvoře jsou původní chlévy. Do domu vjezd vraty až na dvůr. Daň z nabytí hradí kupující dle zákona. Více informací a klíče od domu v případě zájmu o prohlídku v RK.
 • Prodám byt 3+1 Karlovy Vary

  3 + 1 v atraktivní lokalitě Petřín s kachlovými kamny

  3 + 1 v atraktivní lokalitě Petřín s kachlovými kamny

  71m2,   1 850 000,- Pěkný byt 3 + 1 v atraktivní lokalitě Petřín v Karlových Varech 300 metrů od Vřídla a kostela sv.Máří Magdaleny v srdci lázeňského srdce Karlových Varů.Byt se nachází ve 2 NP historického domu a disponuje funkčními dobovými kachlovými kamny. Poplatky spojené s užíváním bytu činí 1 800, - Kč měsíčně. Je okamžitě k dispozici. Doporučuji.
 • Prodám byt 3+1 Štěchovice

  Prodej bytu 3+1/B, Štěchovice - Třebenice.

  Prodej bytu 3+1/B, Štěchovice - Třebenice.

  92m2,   3 150 000,- Nabízíme k prodeji byt 3 + 1 v osobním vlastnictví o velikosti 92,3 m2 + balkón + sklep o velikosti cca 20 m2, v Štěchovicích - Třebenicích. Byt je umístěn v 1.NP cihlového domu jen pro 4 majitele bytů. Byt měl původní dispozici 2 + 1, která byla majitelem bytu změněna na 3 + 1. V prostorném bytě jsou plastová okna, krb v obývacím pokoji a elektrické topení. K bytu náleží 1/4 zahrady o velikosti 988 m2 ve svažitém terénu a parkovací místo před domem. Občanskou vybavenost lze najít ve Štěchovicích - školka, škola, lékaři, restaurace. Byt lze financovat hypotečním úvěrem, který vám rádi pomůžeme vyřídit. PENB se v současnosti připravuje, proto je nemovitost administrativně ze zákona zařazena do třídy energetické náročnosti G. Doporučujeme prohlídku.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 1, Nové Město

  Kancelář 21 m2, Praha 1, u Václavského nám.

  Kancelář 21 m2, Praha 1, u Václavského nám.

  21m2,   6 897,- K pronájmu nabízíme samostatnou kancelář v 1. patře, výtah. Kancelář je do dvorního traktu – tichá a je zařízena, ale možno i bez nábytku, telefonním linka a internet. V přízemí budovy recepce a ostraha. Metro Muzeum 3 min., 5 min metro Můstek, v blízkosti pražské magistrály.
 • Pronajmu rodinný dům rodinný Žebráky

  Zrekonstruované venkovské stavení Žebráky, okr. Tachov

  Zrekonstruované venkovské stavení Žebráky, okr. Tachov

  1090m2,   20 000,- Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu zrekonstruované venkovské stavení v příhraniční obci Žebráky na Tachovsku. Zastavěná plocha je o výměře 310 m2, zahrada 1090 m2. Předmětem pronájmu je patrová stavba s krytým stáním, pergola, stáj pro dva koně a prostorná zahrada. V přízemí je k dispozici vstupní chodba, obývací hala se schodištěm, obývací pokoj s krbem, kuchyň se spíží, koupelna, WC a technické zázemí domu. V patře se nachází 6 obytných ložnic( dvě se vstupem na balkón) a dvě koupelny. Dům se pronajímá částečně vybavený, včetně kuchyňské linky (vybavení bude upřesněné při prohlídce domu). Vytápění domu je elektrickými přímotopy, dále je zde možnost vytápění krbem v obývacím pokoji. Objekt je napojen na veřejný vodovod. Satelitní přijímač a internet je zajištěn (náklady hradí nájemce). Dům je určen pro klienty s vyššími nároky na bydlení, vhodné pro manažery s rodinou. Upřednostněn dlouhodobý pronájem. Obec Žebráky leží 9 km od Rozvadova, 7 km od dálničního přivaděče exit Svatá Kateřina. Nutné složení vratné kauce, dále zájemce hradí provizi RK za zprostředkování pronájmu.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Domažlice

  Pronájem kanceláře v okrajové části Domažlic - 20 m2

  Pronájem kanceláře v okrajové části Domažlic - 20 m2

  20m2,   5 000,- Nabízíme k pronájmu kancelář v Domažlicích - Masarykova ulice v přízemí komerčního objektu o rozměrech přibližně 5 x 4 m. V budově je sociální zařízení, parkování u objektu. K ceně je třeba připočítat kauci ve výši 2 měsíčních nájmů a provizi RK v ceně jednoho měs. nájmu. Stanovená cena je včetně služeb a energií. V místě je možnost stravování.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 1, Nové Město

  Kancelář 20m2, Praha 1 Opletalova ul.

  Kancelář 20m2, Praha 1 Opletalova ul.

  20m2,   6 485,- K pronájmu kancelář 20m2 v lukrativní lokalitě Prahy 1 v bezprostřední vzdálenosti Václavského náměstí. Tento kancelářský komplex leží na hlavní tepně mezi Hlavním nádražím a Václavským náměstím. Kanceláře jsou situovány do dvora. V přízemí budovy recepce a ostraha. Topení plynové etážové, podlahy - koberce, tel. linka a internet, žaluzie.
 • Prodám rodinný dům rodinný Frenštát pod Radhoštěm

  Prodej Rodinný dům, Frenštát pod Radhoštěm

  Prodej Rodinný dům, Frenštát pod Radhoštěm

  1185m2,   899 000,- Nabízíme prodej celopodsklepeného cihlového rodinného domu určeného ke kompletní rekonstrukci dle představy budoucího majitele. Dům má hrubou stavbu s okny a zánovní střešní krytinu, část krovů byla vyměněna. Dispozičně lze řešit jako 5+1 s obytným podkrovím, v kuchyni kachlová kamna. Na pozemku je studna s darlingem ve sklepě, topení na elektřinu nebo tuhá paliva. Elektřina 220 a 380 V. Zahrada kolem domu má výměru 1 000 m2 a nacházejí se na ní ovocné stromy. V blízkosti obchod a aquapark. Zdarma Vám zajistíme optimální variantu financování.
TOPlist