Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, chalupy, jiný

Zobrazeno 0 realit
 • Prodám pozemek zemědělskou půdu Tachov

  Pozemky poblíž centra města Tachov - Minerálka

  Pozemky poblíž centra města Tachov - Minerálka

  28794m2,   250,- Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji pozemky v okresním městě Tachov Minerálka. Výměrová plocha pozemku činí 28794 m2. Parcely leži v blízkosti aleje s minerálním pramenem a cyklotrasou. Tato část města je navštěvovaná turisty i místními občany (relaxace, sport). Část pozemků navazuje na koryto vodního toku řeky Mže. Z druhé strany jsou pozemky lemovány zahrádkářskou kolonií. Pozemky jsou na KN vedeny jako trvalý travní porost. Cena za m2 činí 250,-Kč.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Rudná

  Pronájem paletových míst, sklad Rudná (D5) PZ

  Pronájem paletových míst, sklad Rudná (D5) PZ

  5000m2,   5,- Pronájem moderního skladu i s logistickými službami, Rudná (D5) Praha západ Katal.č.: sn 5774 RU Počet paletových míst: 50 až 5.000 paletových lokací Cena nájmu: 3,7 až 4,8,- Kč/paleta/den (dle výšky, váhy) Nabízíme k moderní přízemní skladové prostory s regálovými zakladači pro europalety, možno kompletní servis, příjem, výdej, balení, clo aj. Prostory se nachází nedaleko Exitu dálnice D5 Rudná v těsné blízkosti hranic Hlavního města Praha. Skladování v moderním terminálu v Rudné u Prahy včetně celního skladu, sklad temperovaný, protiprašná úprava podlah, ostraha, 8 x hydraulických ramp; 2x rampa pevná s možností nájezdu přímo do skladu, kompletní balící a etiketovací technika (balička palet, páskovačky, etiketovačky, tiskárny na čárové kódy, označování textilu atd.), skladový software, který je variabilní dle požadavků zákazníka, on-line komunikace se zákazníkem, včetně zasílání dat o uskladnění i vyskladnění, volné kancelářské prostory pro případný požadavek zákazníka na dislokované pracoviště, manipulační technika sklad je zaregálovaný, část volné plochy a i plochy pro konsolidaci. Nabídka dopravních a rozvozových služeb. Příjezd možný pro veškerou osobní i nákladní dopravu, vč. TIR. Bezproblémová dostupnost zaměstnanců, zastávka MHD u areálu Prostory ve velmi dobrém moderním stavu, nájem paletových míst možný ihned. ARCHA průmyslová kancelář s. r. o. Tel: 608 827 778 608 135 458 777 928 902 E-mail: archa@czin.eu www.archacs.cz
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 4, Michle

  Nebytové prostory 340m2, Praha 10, Michle

  Nebytové prostory 340m2, Praha 10, Michle

  340m2,   25 500,- Nabízíme skladový prostor v přízemí, 340m2. Otevřený nedělený prostor, výška stropu 5,5m, netemperováno, nevytápěno, 1x nákladní vrata. Kamerový systém s dohledem ostrahy a záznamem + EZS. Dobrá dopravní dostupnost. Volné hned.
 • Prodám byt 2+kk Hejčín

  Prodej novostavby bytu C2 1I 2+kk 60m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  Prodej novostavby bytu C2 1I 2+kk 60m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  119m2,   3 255 540,- Dachi prodejce developer vám nabízí v projektu Bytové domy Na Šibeníku v bytovém domě ke koupi byt 2+kk o výměře 60m s terasou 5m ve 1. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby v létě 2019, termín kolaudace v březnu 2021. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Prodám pozemek stavební Kudlov

  Prodej 2 pozemků k výstavbě jedné vily celkem 4,958 m2

  Prodej 2 pozemků k výstavbě jedné vily celkem 4,958 m2

  4958m2,   0,- Nabízíme k prodeji dva vzájemně navazující pozemky v prestižní části Kudlov Zlín. Ideální pro výstavbu jednoho domu dle Vašich snů. Celková výměra 2 pozemků je 4.958m2. Ideální příjezd po veřejné osvětlené cestě až k pozemku. Dostupné jsou všechny inženýrské sítě (veřejný vodovod a elektřina funkční, plyn na hranici připraven k přípojce, veřejná kanalizace v bezprostřední blízkosti / možnost vlastního septiku). Docházková vzdálenost 8 minut ke konečné MHD. Chatka na stavebním pozemku je vhodná jako zázemí při provádění stavby. Cena dohodou .
 • Pronajmu byt 1+kk Praha

  Pronájem bytu 1+kk/P, cca 30 m2, Praha 1 - Malá Strana

  Pronájem bytu 1+kk/P, cca 30 m2, Praha 1 - Malá Strana

  30m2,   15 000,- Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+kk/P, cca 30 m2 + parkovací stání ve dvoře, v centrum Prahy 1 - Malá Strana. Byt se nachází v 1. patře domu bez výtahu. Dispozice bytu je řešena prostorným pokojem, vstupní předsíní s kuchyňským koutem, koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Kuchyňská linka je vybavena indukční deskou, myčkou a mikrovlnou troubou. V koupelně je k dispozici pračka. Byt se nabízí zařízen a náleží k němu parkovací stání ve dvoře, které je součástí nájmu. Možnost internetu. Zastávka MHD "Újezd" cca 2 min chůzí. Majitel požaduje vratnou kauci. Cena nájemného činí 15.000,-Kč + zúčtovatelné poplatky podle počtu osob. Doporučujeme.
 • Prodám chatu Minice

  Stavební parcela s chatou - Minice u Kralup nad Vltavou

  Stavební parcela s chatou - Minice u Kralup nad Vltavou

  50m2,   8 070 000,- Nabízím k prodeji patrovou chatu s velmi zajímavým pozemekem o velikosti 2690 m2 v obci Minice Kralupy nad Vltavou. Pozemek při ulici Pražská je stavební, v těsné blízkosti původního mlýna, včetně IS: elektřina, voda i tlaková kanalizace. Možnost dělení pozemků dle níže popsaného ÚP, či využití jako samostatná parcela obklopená vzrostlou zelení. Na pozemku patrová chata se dvěma ložnicemi, terasou a menším bazénem. Přístup na pozemek ze dvou stran. Minice jsou jednou z nejstarších lokalit u Kralup na Vltavou, v blízkosti kostel svatého Jakuba Většího a veškerá občanská vybavenost. Dobrá dostupnost na Prahu či blízké Velvary. Výpis z ÚP, který by měl zajímat všechny investory, na žádost zašlu komplet: SV - SMÍŠENÉ OBYTNÉ VENKOVSKÉHO TYPU (Minice střed, Nový Dvůr) Hlavní využití: - bydlení v rodinných domech a usedlostech včetně drobných staveb s tím bezprostředně souvisejících (např. garáže a parkovací přístřešky, zimní zahrady, skleníky, bazény, kůlny, altány, pergoly, terasy, schodiště a podobně), - zařízení nerušících služeb, - maloobchodní zařízení, mimo zařízení náročných na dopravní obsluhu (supermarkety, hypermarkety, apod.), - stravovací zařízení, - ubytovací zařízení (např. penziony). Podmínky: - parkování vozidel je nutné řešit na vlastním či pronajatém pozemku nebo odpovídajícím způsobem na veřejných prostranstvích mimo profily vozovek. Přípustné využití: - veřejná prostranství včetně místních obslužných komunikací, pěších a cyklistických cest a plochy okrasné a rekreační zeleně s prvky drobné architektury a mobiliářem pro relaxaci, - parkoviště pro potřeby plochy, - nezbytná technická infrastruktura, - stavby a zařízení protipovodňové ochrany. Nepřípustné využití: - všechny stavby, zařízení a činnosti, které hlukem, prachem, exhalacemi nebo organolepticky narušují nad přípustnou míru přímo či druhotně pozemky pro bydlení nebo občanské vybavení. Pro umisťování staveb pro bydlení v plochách smíšeného využití, kde je bydlení uvedeno v hlavním využití, se stanoví: pro výstavbu rodinných domů platí stejné podmínky prostorového uspořádání, jako v plochách Bydlení individuálního (BI), Pro plochy Bydlení individuálního (BI) a Bydlení individuálního specifického (BI1) se stanoví: Pro izolované rodinné domy: velikost pozemků pro individuální obytnou zástavbu v izolovaných rodinných domech bude minimálně 800 m2, výjimečně u jednotlivých parcel (např. rohové parcely, zbytkové parcely po provedené parcelaci) 600m2, koeficient zastavění (všemi stavbami na pozemku) bude maximálně 0,3; maximální zastavěná plocha (všemi stavbami na pozemku) 300 m2. Pro řadové rodinné domy: velikost pozemků pro řadové rodinné domy bude minimálně 200 m2, koeficient zastavění (všemi stavbami na pozemku) bude maximálně 0,5. Pro rodinné dvojdomy: velikost pozemků pro každý z rodinných dvojdomů bude minimálně 500 m2, koeficient zastavění (všemi stavbami na pozemku) bude maximálně 0,3.
 • Prodám byt 3+1 Jakartovice

  Útulný, slunný byt 3+1 + terasa v obci Jakartovice u Opavy,

  Útulný, slunný byt 3+1 + terasa v obci Jakartovice u Opavy,

  80m2,   489 000,- možný prodej velkého , slunného bytu 3+1 v obci Jakartovice u Opavy. Cena je k jednání !!! Samotný byt je po celkové rekonstrukci, nová kuch. linka, nová plastová okna. Každý z pokojů má samostatný vchod, z obývacího pokoje vstup na velkou terasu s orientací na jihozápad. K bytu náleží velký sklep, na chodbě komora. Jádro je zděné. Lze financovat hypotékou. Nájemné činí 4 080,- Kč. Obec Jakartovice je vzdálena cca 15 minut jízdy od Opavy, nachází se zde školka, lékař, prodejny potravin, pošta. ZŠ ve 2km vzdáleném Mladecku. Dopravu zajišťuje MHD, zastávka přímo u domu, vlakové nádraží 5 minut. Hledáte-li klidné kulturní bydlení uprostřed přírody, na čistém vzduchu, v turisticky atraktivní oblasti , toto je řešení. Přehrada Slezská Harta 6km, Kružberk 10km.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 10, Hostivař

  Skladové prostory 220 m2, Praha 10 Hostivař

  Skladové prostory 220 m2, Praha 10 Hostivař

  260m2,   36 850,- Skladové prostory 220 m2, Praha 10 Hostivař Kat.č.: sn 5783 Skladové prostory: 220 m2 (1. patro) Admin. prostory: 40 m2 Cena nájmu: 36.850 Kč/celek/měsíc Nabízíme k nájmu skladové prostory, které jsou součástí velkého uzavřeného, oploceného a střeženého areálu, který se nachází v blízkosti hlavní komunikace, v průmyslové části na Praze 10 Hostivař. Příjezd možný pro veškerou osobní i nákladní dopravu vč. TIR. Jedná se o prostory v 1. patře, zděné, vytápěné, nepodsklepené budovy. Využitelná výška 3 m. Přístup do prostor je nákladním výtahem o nosnosti 1.000 kg, který ústí na nákladní rampu objektu a centrálním schodištěm. Podlahy jsou zde betonové, s konstrukční nosností 1.000 kg/m2. Osvětlení el. zářivkové. Vytápění zajištěno dálkové - teplovodní. Kancelářské prostory, sociální zázemí je k dispozici v areálu. 24 hodinová fyzická ostraha je v ceně nájmu. U nás provizi neplatíte. ARCHA průmyslová kancelář s.r.o. Tel: 608 827 778 608 135 458 777 928 902 E-mail: archa@czin.eu www.archacs.cz
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Pardubičky

  Pronájem skladové haly 1.600 m2, PARDUBICE

  Pronájem skladové haly 1.600 m2, PARDUBICE

  1600m2,   42,- Plocha nájmu: 1.600 m2 Cena: 42 Kč/m2/měsíc Nabízíme k pronájmu skladovou nebo výrobní halu o celkové velikosti 1600 m2 včetně kancelářské vestavby. Prostory se nachází v průmyslové části středu Pardubic. Do areálu je dobrý přístup pro nákladní vozy. Prostory jsou vjezdné. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři. U nás provizi neplatíte. ARCHA - průmyslová kancelář spol. s r.o. tel: 777928902, 608135458 email: archa@czin.eu www.archacs.cz
TOPlist