Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, bytů, domů, kanceláří a pozemků.

Nemáte žádnou oblíbenou nemovitost.
Zobrazeno 0 realit
 • Prodám byt 2+kk Praha 8, Libeň

  Byt 2+kk, 41 m2, cihla, okna vnitrobloku, , =B= Palmovka

  Byt 2+kk, 41 m2, cihla, okna vnitrobloku, , =B= Palmovka

  40m2,   2 880 000,- K prodeji byt 2+kk, 41 m2, umístěný v přízemí cihlového domu, se všemi okny do tichého vnitrobloku, Praha 8 - Libeň, 5 min chůze od stanice metra =B= Palmovka. Byt se sestává ze dvou místností, předsíně s kuchyňskou linkou a prostorné koupelny s vanou. Nízké zálohy za služby vč. fondu oprav pouhých 2.000,- kč. Byt je v původním stavu, v družstevním vlastnictví, jedná se o převod družstevního podílu se splacenou anuitou. Převod do OV není možný. Při převodu bytu se neplatí daň z nabytí nemovitosti.
 • Prodám byt 2+kk Hejčín

  Prodej novostavby bytu 1.E (C3) 2+kk 52 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  Prodej novostavby bytu 1.E (C3) 2+kk 52 m, Olomouc, Bytové domy Na Šibeníku

  52m2,   2 633 340,- V novém projektu Bytové domy Na Šibeníku Vám nabízíme v bytovém domě C3 ke koupi byt 2+kk (1.E) o výměře 52 m s lodžií 6 m v 1. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 5 podlažími (1 podzemní podlaží a 4 nadzemní podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby na jaře 2017, předpokládaný termín kolaudace v březnu 2020. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Prodám rodinný dům rodinný Přešťovice

  Vesnický RD s hospodářským zázemím a velkým pozemkem v Přešťovicích, Strakonice

  Vesnický RD s hospodářským zázemím a velkým pozemkem v Přešťovicích, Strakonice

  6364m2,   2 202 000,- Nabízíme k prodeji rodinný domek z přelomu předminulého století o vnitřní dispozici 2+1 s navazující stodolou, další samostatně stojící hospodářskou budovou, zatravněným dvorkem a navazujícím velkým pozemkem (6349 m2 - orná půda, trvalý travní porost, zahrada, vodní plocha) v obci Přešťovice jen 4 km od Strakonic. V domě jsou rozvody elektřiny, voda z vlastní studny, v obci se plánuje výstavba obecního vodovodu, odpady svedeny do dvoukomorového plastového septiku, plyn v obci není, topení lokální na tuhá paliva. Rekonstrukce proběhla mezi lety 1960-1966, k objektu přistavěn loch, v samostatně stojící hospodářské budově bývaly chlévy. Na oploceném pozemku jsou vzrostlé ovocné stromy. Objekt je umístěn v klidné části obce v malebné jihočeské krajině avšak v bezprostřední blízkosti okresního města s veškerou občanskou vybaveností. V místě autobusové spojení, v okolí výletní místa, cyklostezky, koupaliště, rybníky, lesy. Zdarma vyřídíme hypotéku.
 • Prodám byt 2+kk Praha

  Prodej bytu 2 + kk, Praha 8 - Libeň.

  Prodej bytu 2 + kk, Praha 8 - Libeň.

  57m2,   0,- Nabízíme Vám k prodeji slunný byt 2 + kk v ulici Na Stráži, Praha 8 - Libeň. Byt v osobním vlastnictví se nachází v přízemí činžovního domu v klidné ulici. Celková plocha bytu (44 m2) + technická místnost + sklep je 57 m2. Dispozice bytu: z předsíně je vstup do koupelny s toaletou, technické místnosti se sklepem a obývacího pokoje. Z obývacího pokoje je vstup do ložnice. V bytě byla provedena nákladná rekonstrukce, podlahy jsou dřevěné, v koupelně dlažba, nová dřevěná okna. Velkou výhodou bytu je užívání zahrady o výměře 328 m2. Pozemek domu nabízí další využití k odpočinku a relaxaci. V domě se nacházejí pouze čtyři bytové jednotky a jeden obchodní prostor. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost, školy, školky, pošta, restaurace, obchody. Nedaleko je lesopark "Prosecké skály" a park "Pod Korábem". Výborná dopravní dostupnost - v těsné blízkosti domu je zastávka "Bulovka". Metro B "Palmovka" a metro C "Kobylisy" je vzdáleno 5 minut. Tunel Blanka je vzdálen 5 minut autem. Doporučujeme. PENB se v současnosti připravuje, proto je nemovitost administrativně ze zákona zařazena do třídy energetické náročnosti G. Doporučujeme.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 9, Horní Počernice

  Nájem skladu 280 m2, PŘÍZEMÍ, PRAHA 9 -od 07/8 2018

  Nájem skladu 280 m2, PŘÍZEMÍ, PRAHA 9 -od 07/8 2018

  280m2,   105,- Nájem skladu 280 m2 PRAHA 9 Cena nájmu : 105,- Kč/m2/měsíc - Nabízíme Nájem v uzavřeném, oploceném areálu v Praze 9 Počernicích. Příjezd pro TIR bezproblémový. Celý objekt střežen 24 hodin. Areál je vybaven uzavřeným kamerovým okruhem a elektronickou požární signalizací. Hala dělena příčkou na cca 1/3 a 2/3. Osvětlení el. zářivkové. Možnost vytápět - temperovat. Podlahy betonové, vysoce únosné s  povrchovou úpravou. ARCHA - průmyslová kancelář ( Praha, Beroun ) E-mail: archa.sklady@seznam.cz Mobil: 608 827 778 www.archacs.cz
 • Prodám byt 3+kk Lazce

  Prodej novostavby bytu 3+kk, 88m, Olomouc, ul. Lazecká, Rezidence U Parku /byt č. 1.1/

  Prodej novostavby bytu 3+kk, 88m, Olomouc, ul. Lazecká, Rezidence U Parku /byt č. 1.1/

  88m2,   6 239 076,- Realitní kancelář Dachi vám nabízí prodej bytu 3+kk 88m, s terasou 61,54 m v 1. nadzemní podlaží luxusního bytového komplexu Rezidence U Parku. Tento projekt se nachází v žádané lokalitě poblíž centra i přírody a nabídne svým rezidentům exklusivní bydlení vilového měřítka. Charakteristickým prvkem a významnou předností dvou samostatných bytových domů o čtyřech nadzemních podlažích bude jejich terasovité uspořádání se zachováním soukromí rezidentů. Naprostou samozřejmostí je velmi vysoký standard vnitřního vybavení. Další výhody, které činí projekt výjimečným: prostorné garáže, sklepy a společné prostory, ale také venkovní odpočinková zóna obklopená zelení se vstupem do parku. Klientům nabízíme možnost kompletního návrhu a řešení interiéru vybraného bytu přímo na míru a pomůžeme Vám i s vyhledáním nejvýhodnějšího hypotečního financování prostřednictvím našeho hypotečního centra. Kolaudace výstavby je plánována na přelom roku 2017/2018.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 10, Malešice

  Skladová hala 920m2, Praha 10 Malešice

  Skladová hala 920m2, Praha 10 Malešice

  920m2,   85,- Skladová výrobní hala a kancelářské prostory Praha 10 Malešice, pronájem vytápěné skladové haly 920m2 v průmyslovém areálu (možno též jako výrobní prostory), se skladem je možné pronajmout kanceláře s klimatizací a vytvořit potřebné zázemí pro zaměstnance (šatny, sociální zař.), výška stropu je cca 6m, vysoká únosnost podlah, do areálu je nepřetržitý přístup a vjezd kamionů s odpovídajícími manipulačními plochami, k dispozici je vlečka, vysokozdvižný vozík, areál je nepřetržitě střežen a monitorován kamerovým systémem s možností napojení pronajatých prostor na PCO strážní služby, dále je možný pronájem telefonních linek a vysokorychlostního internetového připojení, odstavných a parkovacích ploch, další individuální požadavky mohou být realizovány po vzájemné dohodě, v areálu je možnost stravování, výborná poloha s dobrou dostupností.
 • Prodám komerční nemovitost k ubytování Karlovy Vary

  Exkuzivní neveřejné nabídky

  Exkuzivní neveřejné nabídky

  0m2,   0,- Naše společnost Vám exklusivně nabízí soubor neveřejných nabídek, zahrnující restaurace, hotely, penziony v Karlových Varech, Božím Daru a blízkém okolí. Proč investovat v lokalitě Karlových Varů? Karlovy Vary Karlovy Vary leží v západní části České republiky na soutoku řek Teplé a Ohře, přibližně 120 km od Prahy. Jsou největším a nejznámějším lázeňským městem ČR. K mezinárodní proslulosti lázeňského města přispěly kromě lázní a MFF ještě některé karlovarské výrobky. Při vyřčení slov Becherovka, Moser nebo Thun se mnoha lidem jako první vybaví právě Karlovy Vary. Neméně známé a oblíbené jsou i tradiční lázeňské oplatky. Dnes jsou Karlovy Vary vyhledávanou turistickou destinací. Celoroční přízni českých i zahraničních hostů se těší lázeňské hotely a sanatoria. Karlovy Vary jsou přímo nabity akcemi a to hlavně v lázeňské sezóně. Pořádá se zde mnoho koncertů moderní, vážné i folkové hudby, divadelních představení apod. Ze sportu jsou to například dostihy, golfové turnaje, závod světového poháru ve sjezdu divoké vody, triathlon a mnoho dalších událostí. Některé z těchto akcí se mohou pochlubit bohatým doprovodným programem, který je velmi oblíben u karlovarského obyvatelstva i turistů. Hledáte vhodné místo pro investici? Hledejte v Karlových Varech! Karlovy Vary nabízí vše, na co si vzpomenete. Ubytování a stravování ve všech možných kategoriích, jedinečnou lázeňskou a wellnes kúru, krásné historické prostředí, nesčetně sportovního i kulturního vyžití a hlavně úžasnou atmosféru. Jsou také významným obchodním centrem a mají velký potenciál pro kongresovou turistiku. Největší lázeňské město České republiky mohou turisté navštívit celoročně. Budoucnost Karlovy Vary jsou vzkvétajícím městem. Postupně se rekonstruují další historicky významné objekty, staví se nové hotely, vytváří sportoviště, společenské akce nabývají na významu a lázeňská léčba je stále oblíbenější u českých i zahraničních pacientů. V kulturním a sportovním rozvoji pomohla nová multifunkční hala s kapacitou 7000 míst. Prostory jsou využívány při pořádání výstav, sportovních a kulturních akcí i velkých kongresů. Svými možnostmi a kapacitou vyhovuje například MFF a jiným významným akcím. BOŽÍ DAR Boží Dar (1028 m n.m.) je jedním z nejvýznamnějších středisek zimních sportů v České republice, ležící při státní hranici s Německem. Německá strana je velmi lehce dosažitelná skrze hraniční přechod nebo turistické přechody. Sousední obce na německé straně jsou také významná sportovní a kulturní střediska - Kurort Oberwiesenthal a Breitenbrunn. Vyhledávány jsou v posledním období zejména upravené lyžařské běžecké tratě, které v přímém okolí obce dosahují na českém území délky cca 70 km a na německém území dalších cca 50 km. Německé běžecké tratě lze navštívit na lyžích přes turistickou hraniční stezku. Již tradičně jsou velmi oblíbené lyžařské sjezdové tratě, jež lze doporučit začátečníkům, rodinám s dětmi, ale i náročnějším lyžařům.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 3, Žižkov

  Kancelář 20 m2, Praha 3 Žižkov, Domažlická ul.

  Kancelář 20 m2, Praha 3 Žižkov, Domažlická ul.

  20m2,   3 300,- Nabízíme pronájem kancelářských prostor 20m2 v 1. patře administrativní cihlové budovy s výtahem, celková rekonstrukce domu proběhla v letech 1993-1994, 1 kancelář 13 m2 + 7 m2 společné prostory. Žaluzie, společná kuchyňka a příslušenství na patře, centrální plynové vytápění, dostatek telefonních linek, Internet, alarm, recepce ve vstupní hale v přízemí budovy, bezbariérový přístup, možnost krátkodobého nájmu zasedací místnosti a dalších kancelářských prostor.
 • Prodám byt 2+kk Nová Ulice

  Prodej novostavby bytu A206 - 2+kk 57 m, Olomouc, ul. Wolkerova, Zlaté terasy

  Prodej novostavby bytu A206 - 2+kk 57 m, Olomouc, ul. Wolkerova, Zlaté terasy

  57m2,   2 729 000,- V novém projektu Zlaté terasy na Wolkerově ulici vám nabízíme ke koupi byt o dispozici 2+kk ve 2. nadzemním podlaží 57 m, balkon 6 m. Jedná se o bytový dům o celkem 9 podlažích (2 podzemní podlaží a 7 nadzemních podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby je plánováno na podzim 2017 nebo jaro 2018, předpokládaný termín kolaudace je na konci roku 2019. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
TOPlist