Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, bytů, domů, kanceláří a pozemků.

Nemáte žádnou oblíbenou nemovitost.
Zobrazeno 0 realit
 • Prodám rodinný dům rodinný Lysovice

  Zemědělská usedlost 3+1 s hospodářskými budovami a pozemky

  Zemědělská usedlost 3+1 s hospodářskými budovami a pozemky

  1931m2,   1 370 000,- Prodej typického vesnického statku 3+1 s hospodářskými budovami a zahradou o rozloze 1298 m2 s možností přikoupení záhumenky 2000 m2 přímo za domem a zemědělské půdy o rozloze 3,3 ha. Rozsáhlá usedlost je určená k částečné rekonstrukci i k možnému rozšíření v půdních prostorách. Za domem prostorné nádvoří s mlatem, chlévy a dílnou s přístupem z obou stran. Obytná část je vytápěná kotlem na tuhá paliva, s vlastní studnou a možností připojení na veřejný vodovod a el. přípojku na 220 i 380 V. Odpady jsou řešeny septikem s přepadem do kanalizace. Nemovitost je vhodná k bydlení spojenému s podnikání v oblasti zemědělství, chovu hospodářských zvířat či farmaření.
 • Prodám pozemek pro komerční výstavbu Jiříkovice

  Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Rohlenka, Jiříkovice 7112m

  Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Rohlenka, Jiříkovice 7112m

  7112m2,   750,- Prodej stavebního pozemku pro komerční využití a jako plochy občanského vybavení v těsné blízkosti Rohlenky v katastrálním území Jiříkovice o celkové ploše 7112 m2. V blízkosti již komerční areály. Dostupnost na dálnici D1 Praha Brno - Vyškov a silnici II/430 Brno - Holubice - Rousínov (původní státní silnice I/47) cca 200 metrů. Šíře pozemku je 16 metrů s možností rozšíření dokoupením okolních pozemků. Elektřina na hranici pozemku s nutností vybudovat trafo, voda - nutná studna, kanalizace - jímka. Více informací v RK.
 • Prodám pozemek stavební Libouchec

  Stavební pozemek 33, 2918 m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  Stavební pozemek 33, 2918 m2, Libouchec - Lány, Ústí nad Labem

  2903m2,   0,- Exkluzivně Vám nabízíme jedinečnou možnost bydlení nebo koupi pozemku v klidném prostředí okrajové části obce Libouchec. Lokalita navazuje na stávající zástavbu nových rodinných domů obklopena přírodou. Z jedné strany ohraničena udržovaným sportovištěm, z druhé strany golfovým hřištěm. Jedná se o jižní svah v překrásném koutu přírody nedalekých Tiských skal. V obci Libouchec je veškterá občanská vybavenost (Základní a Mateřská škola, sportovní hala, golf club). Lokalita je zařazena v mikroregionu Labské skály, které patří pod České Švýcarsko – evropská excelentní destinace a je pro svou unikátní přírodu vyhledávaným místem pro relaxaci či odpočinek. Místo je vzdáleno 5 km od sjezdu z dálnice D8, 10 min. autem od nákupního centra v Trmicích nebo Severní Terasy. Všechny parcely jsou s přípojkou elektřiny, vody a plynu na hranici pozemku včetně kanalizace a optických kabelů připojených přímo na Telefónicu O2. Postupně se buduje i pozemní komunikace ke všem rozparcelovaným částem stavebního pozemku. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na níže uvedených kontaktech. Při současném objednání stavby domu je možná sleva na pozemek.
 • Pronajmu komerční nemovitost obchodní prostory České Budějovice

  Pronájem místnosti v kadeřnickém a kosmetickém salonu v Českých Budějovicích

  Pronájem místnosti v kadeřnickém a kosmetickém salonu v Českých Budějovicích

  21m2,   7 600,- Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu nezařízenou místnost o dispozici 21 m2 v zavedeném salonu kadeřnictví a kosmetiky v Českých Budějovicích, cca 10 minut od centra. Místnost je vhodná pro provozování manikúry, pedikúry anebo masáží. Cena nájmu činí 7 600 Kč v případě pronájmu pro dvě osoby vč. energií + provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu. V případě pronájmu pro jednu osobu je cena za pronájem 5 000 Kč vč. energií + provize RK. Místnost je volná od ledna 2020. Majitelka požaduje slušné nájemníky. Dále je také možnost využívat již zavedený a zcela vybavený kadeřnický salon, taktéž k pronájmu pro jednu nebo dvě osoby. Ceny nájmu jsou totožné s cenou v kosmetickém salonu. V tomto případě je pronájem určený pro již zkušené kadeřnice. V případě zájmu nebo pro více informací mne neváhejte kontaktovat.
 • Prodám byt 2+1 Karlovy Vary

  Prodej 2+1/81 m2 s výtahem a parkovacím místem - Raisova, Karlovy Vary

  Prodej 2+1/81 m2 s výtahem a parkovacím místem - Raisova, Karlovy Vary

  58m2,   1 890 000,- Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku o velikosti 2+1/81 m2, umístěnou v prvním patře zrekonstruovaného historického cihlového domu s výtahem nad lázeňským centrem Karlových Varů - ulice Raisova, Na Vyhlídce. Bytová jednotka se skládá z: kuchyně_7,1 m2, pokoj č.1_24,3 m2, pokoj č.2_11,7 m2, předsíň_10,5 m2, WC_1,1 m2, koupelna_2,1 m2, spíž_1,3 m2, sklep_23,55 m2, celková podlahová plocha jednotky_81,65 m2. Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. K bytové jednotce náleží parkovací stání cca 12 m2. Plánuje se zbudování balkonu. Poplatky spojené s užíváním bytu - cca 1 500 Kč (fond oprav, fond služeb, odpadky, společná elektřina) + plyn + elektřina.
 • Pronajmu byt 2+kk Praha

  Pronájem bytu 2+ kk, Praha 1 - Staré Město.

  Pronájem bytu 2+ kk, Praha 1 - Staré Město.

  76m2,   25 000,- Nabízíme Vám k pronájmu luxusní byt 2 +kk o výměře 76 m2 v ulici Olšanská v komplexu Garden Tower Residence, Praha 3 - Žižkov. Byt se nachází v 11. patře a skýtá nádherný výhled na Prahu. Byt je kompletně a atraktivně zařízen. Nájemné činí 25.000,- Kč/měsíc + poplatky, které jsou ve výši 5.400,- Kč/měsíčně. Vratná kauce 25.000,- Kč. K bytu náleží sklep a parkovací stání. Residence má k dispozici střešní zahradu a uzavřenou vnitřní terasu s odpočinkovými zónami. Výborná dopravní dostupnost – zastávka tramvaje přímo před domem (8 minut na Václavské nám.), stanice metra Flora a Želivského v docházkové vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází park Parukářka, nákupní centrum flora a poliklinika Olšanská. Rezidence poskytuje bezpečnost a pohodlí s vlastní recepcí (24hod denně). Doporučujeme.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Králův Dvůr

  Nájem skladu 100 m2, přízemí - Králův Dvůr u Berouna

  Nájem skladu 100 m2, přízemí - Králův Dvůr u Berouna

  100m2,   55,- Cena: 55 Kč /m2/ měsíc,-Kč Pronajmeme nebytové prostory na skladování,o výměře cca od 30 m2 ( 1x místnost) až do velikosti 450 m2 + kanceláře + sociální zázemí..... Vše přístupné 24 hod z veřejné komunikace, přízemí, vjezdy + pomocná rampa TIR. Starší zástavba, prostor bez oken, zděná část, možno temperovat. Kancelář, WC, internet, či větší prostory jsou dále k dispozici Velké manipulační plochy. ARCHA průmyslová kancelář, Tel: 608 827 778 E-mail: archa.beroun@seznam.cz www.archacs.cz
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Svobodka

  Výrobní / skladové prostory Halže - Svobodka, okr. Tachov

  Výrobní / skladové prostory Halže - Svobodka, okr. Tachov

  1800m2,   40,- Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu výrobní či skladovací prostory v obci Halže, okr. Tachov. Předmětem pronájmu je hala o max. užitné ploše až 1800 m2. Světlá výška hlavní haly se pohybuje kolem 4 m. Velikost užitné plochy je možné řešit individuálně a to s možností rozšíření o pronajmutí vedlejší samostatné haly o výměře 1437 m2. Vše dle domluvy a potřeb nájemce - pronájem prostor je velice variabilní. Areál, který je oplocený a zabezpečený, leží okrajové části obce. Přístup je zajištěn po zpevněné komunikaci - snadný přístup i pro kamionovou dopravu. Prostory jsou volné ihned. Zájemce hradí provizi RK za zprostředkování pronájmu ve výši měsíčného nájemného+DPH. Prostory se nacházení 8 minut jízdy od Tachova. Více informací u makléře.
 • Prodám pozemek pro komerční výstavbu Tachov

  Lukrativní pozemek pro komerční výstavbu Tachov

  Lukrativní pozemek pro komerční výstavbu Tachov

  19770m2,   500,- Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji pozemek ke komerčnímu využití v obci Tachov. Výměra pozemku činí 19 770 m2. Dle územního plánu lze pozemek, který je v současné době veden jako ostatní plocha, využít k výstavbě objektů občanské vybavenosti (obchod, čerpací stanice...). Inženýrské sítě se nachází v blízkosti pozemku. Plocha se nachází na okraji města, v blízkosti průmyslové zóny u hlavního tahu směr Tachov Planá Mariánské Lázně. Více informací u realitního makléře.
 • Prodám pozemek stavební Bor

  Stavební parcela - Bor u Karlových Varů

  Stavební parcela - Bor u Karlových Varů

  827m2,   877 000,- Nabízíme Vám k prodeji stavební parcelu v obci Bor u Karlových Varů. Obec Bor je vzdálena autem 5 minut od Karlových Varů. V obci je evidováno 82 adres a žije zde necelých 300 obyvatel. Díky lokalitě si můžete vybudovat bydlení v blízkosti jednoho z nejznámějších lázeňských měst a vyhnout se rušnému okolí. Pozemek má rozlohu 827 m2 a je udržovaný . Elektřina se nachází na pozemku a voda na jeho hranici.
TOPlist