Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, bytů, domů, kanceláří a pozemků.

Nemáte žádnou oblíbenou nemovitost.
Zobrazeno 0 realit
 • Pronajmu komerční nemovitost obchodní prostory Beroun-Město

  Pronájem přízemního obchodu 350 m2 v novém OC Beroun, Exit D5

  Pronájem přízemního obchodu 350 m2 v novém OC Beroun, Exit D5

  350m2,   0,- Výměra přízemního obchodu: 350 m2 Sklad: 54 m2 Sociální zázemí: 30 m2 Pronájem přízemního komerčního obchodního prostoru v nově budovaném Obchodním centru v Berouně. OC se nachází v Komerční zóně poblíž Exitu dálnice D5 a nedaleko Centra města Beroun. Stavba víceúčelového centra pro obchod a administrativní části je v současnosti ve fázi územního rozhodnutí o umístění stavby a stavebním povolení. Realizace rok 2017. O smlouvě o smlouvě budoucí, nájemní lze jednat s investorem již nyní. Již jsou některé smlouvy uzavřeny. OC se nachází v oblasti se stávajícími zavedenými velkoobchodními i maloobchodními jednotkami - Kaufland, Billa, Penny Market, ElektroExpert aj. Stavba OC má zastavěnou plochu 1.575 m2, je dvoupodlažní a je navržena v modulu 4,5 m. 1.NP (přízemí) je navrženo pro maloobchodní prodej s vlastním zázemím a skladem. Toto podlaží lze modulově rozdělit na 1 - 3 větší komerční prostory. Poměr ploch jednotlivých prostor lze měnit. Případnému nájemci bude prostor upraven dle jeho požadavků. Vstup pro zákazníky do těchto prostor je navržen ze západní strany centra. Vstup pro zaměstnance a zásobování je z východní strany objektu. Prostor před objektem je kryt přesahy a terasami druhého nadzemního podlaží. Na hlavní fasádě v druhém nadzemním podlaží jsou vyčleněny velké tři plochy pro umístění reklamy a poutačů. Parkování pro zákazníky je navrženo v počtu 47 míst na veřejném parkovišti připojené na místní komunikaci ul. Obchodní a propojené s parkovací plochou sousedního Penny Marketu. V 2.NP jsou navrženy administrativní, popř. komerční prostory, či jednotky rychlého občerstvení (FOOD) o ploše 660 m2. Dále jsou zde navrženy jednací místnosti v ploše 138 m2, které mohou být změněny na administrativní, či komerční plochy. Přístup do 2.NP je navržen na východní straně objektu, kde je pro tyto nájemce i navrženo parkování. Parkovací prostor bude zabezpečen proti vjezdu závorou. Přístup do 2.NP je navržen třemi vnitřními schodišti. Kanceláře mohou být použity jako openoffice, nebo rozděleny a odděleny na jednotlivé sekce. Prosvětlení středových částí objektu zajišťují tři atria. Parkování pro administrativní část je navrženona východní a severní straně pozemku v počtu 13 míst. Konstrukční systém stavby je navržen jako ocelový skelet s opláštěním izolačních PIR panelů. Střešní konstrukce je navržena jako jednovrstvá s extenzivní zelení. Kapacity: plocha pozemku: 5.362 m2 plocha zeleně: 1.126 m2 poměr zastavěné plochy: 0,2 zastavěná plocha: 1.575 m2 zpevněná plocha: 2.661 m2 Užitná plocha: obchody: 1.505 m2 kanceláře: 1.307 m2 ostatní, zázemí, schodiště: 568 m2 počet parkovacích míst: 60 U nás provizi neplatíte. ARCHA průmyslová kancelář s.r.o. Tel: 608 827 778 608 135 458 777 928 902 E-mail: archa@czin.eu www.archacs.cz
 • Prodám byt 3+kk Prostějov

  Prodej bytu 3+kk, 97m2, Tovačovského, Prostějov

  Prodej bytu 3+kk, 97m2, Tovačovského, Prostějov

  97m2,   2 500 000,- Rozlehlý, výjimečně disponovaný a velkoryse řešený byt 3 + KK + technická místnost, situovaný v podkroví nárožního bytového domu v ulici Tovačovského v blízkosti občanské vybavenosti, zaujímá rozlohu 97 m. Velkou výhodou bytu je jeho dispoziční řešení: jednotlivé místnosti jsou zpřístupněny samostatnými vstupy z předsíně a nejsou průchozí. Technická místnost je vybavena druhým WC a umyvadlem, v prostorné koupelně (9,07m) je rohová vana i sprchový kout a WC; kromě vytápění plynovým kotlem je v koupelně instalované samostatné elektrické podlahové vytápění. Vstupní prostorná předsíň ve tvaru L má rozlohu 9,84m, prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem je o rozloze 38,16m, je působivě a prakticky prohloubený o široký vikýř, prosvětlený vertikálními okny. Ostatní okna v bytě jsou výkyvná, střešní. Dětský pokoj je o rozloze 15,56m, ložnice má rozlohu 13,63 m a technická místnost 11, 94m. Vytápění i ohřev vody v bytě zajišťuje výkonný plynový kotel se zásobníkem (Protherm), který je umístěný v technické místnosti bytu. Sklep cca 8 m, kola je možné rovněž umístit pod přístřeškem v uzamykatelném dvoře domu. Společný balkon. Doporučujeme prohlídku tohoto výjimečně disponovaného prostorného bytu s klimatizací.
 • Prodám byt 2+kk Nová Ulice

  Prodej novostavby bytu A401 - 2+kk 57 m, Olomouc, ul. Wolkerova, Zlaté terasy

  Prodej novostavby bytu A401 - 2+kk 57 m, Olomouc, ul. Wolkerova, Zlaté terasy

  57m2,   2 679 000,- V novém projektu Zlaté terasy na Wolkerově ulici vám nabízíme ke koupi byt o dispozici 2+kk ve 4. nadzemním podlaží 57 m, balkon 6 m. Jedná se o bytový dům o celkem 9 podlažích (2 podzemní podlaží a 7 nadzemních podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby je plánováno na podzim 2017 nebo jaro 2018, předpokládaný termín kolaudace je na konci roku 2019. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Pronajmu komerční nemovitost pro výrobu Velká Bystřice

  Pronájem haly (stolárny) ke komerčnímu využití ve Velké Bystřici..

  Pronájem haly (stolárny) ke komerčnímu využití ve Velké Bystřici..

  312m2,   0,- Pronájem výrobních prostor ve Velké Bystřici - zařízené stolárny včetně strojů a zařízení(kompletní strojové vybavení k průmyslové výrobě, včetně odsávání a manipulace s materiálem). Hlavní výrobní prostor (strojová část) = 155 m2. Vedlejší výrobní prostor = 116 m2. Příruční skladový prostor = 41 m2. Celkem 312 m2 + menší manipulační venkovní prostor. Cena pronájmu dohodou.
 • Prodám komerční nemovitost kancelář Praha

  Prodej administrativní budovy, Praha 5 - Zbraslav.

  Prodej administrativní budovy, Praha 5 - Zbraslav.

  1532m2,   38 000 000,- Majitel nemovitosti na Praze 5 ve Zbraslavi nabízí k prodeji třípodlažní administrativní budovu (AB). Jedná se o 53 kanceláří, s celkovou plochou 1532 m2, 5 minut od MHD a 18 min. MHD od metra tr. B. V minulosti byla budova využívána jako kanceláře s restaurací a částečně také jako ubytovací zařízení. Občanská vybavenost : v lokalitě pobočky bank, jako KB, Moneta, Čes.sp., ČSOB, obchody-Lidl, Albert, a další, restaurace Škoda lásky, pizzerie Antonio a další , hotely, zdravotnická zařízení, lékárny, školy, školky, sportoviště, knihovna, dokonce i vlastní divadlo. Pro více info kontaktujte svého makléře.
 • Pronajmu komerční nemovitost obchodní prostory Postoupky

  Komerční prostory 90 m2 u frekventované silnice v Postoupkách u Kroměříže

  Komerční prostory 90 m2 u frekventované silnice v Postoupkách u Kroměříže

  90m2,   8 000,- Pronájem komerčních prostor o podlahové ploše 90 m2 v Postoupkách u Kroměříže u frekventované silnice na Vyškov. Prostory mají své sociální zařízení a podlahové vytápění. Parkování před objektem. Vhodné pro obchodní činnost jako prodejna, servis, distribuční centrum či služby.
 • Prodám byt 2+kk Nová Ulice

  Prodej novostavby bytu A216 - 2+kk, 57 m, Olomouc, ul. Wolkerova, Zlaté terasy

  Prodej novostavby bytu A216 - 2+kk, 57 m, Olomouc, ul. Wolkerova, Zlaté terasy

  57m2,   2 679 000,- V novém projektu Zlaté terasy na Wolkerově ulici vám nabízíme ke koupi byt o dispozici 2+kk ve 2. nadzemním podlaží 57 m, balkon 6 m. Jedná se o bytový dům o celkem 9 podlažích (2 podzemní podlaží a 7 nadzemních podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby je plánováno na podzim 2017 nebo jaro 2018, předpokládaný termín kolaudace je na konci roku 2019. Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Trnitá

  Skladovací prostory

  Skladovací prostory

  550m2,   27 500,- Nabízíme vám k pronájmu skladovací nebo výrobní prostory o celkové výměře 550 m2, vhodný pro jeden podnikatelský subjekt. Jedná se o jednu velkou místnost vhodnou ke skladování či pro drobnou výrobu. Nachází se ve I. patře budovy č.12., která se nachází v uzavřeném areálu s vjezdem z ulice Křenová. Je zde vestavěna místnost (kancelář) o velikosti cca 9 m2, kuchyňka není k dispozici, vytápění elektřinou. K dispozici je nákladní výtah, nosnost podlahy je 1000 kg/m2. Areál je velmi dobře dopravně dostupný, s dostatkem parkovacích míst a stálou ostrahou. Nájem 600,- Kč/m2/rok + služby 170,- Kč/m2/rok + energie dle spotřeby. Další prostory v areálu viz.: http://www.brnenskarealitka.cz/pronajmy-komerce-brno/text/11080/ Pro další informace a sjednání prohlídky volejte makléři.
 • Prodám komerční nemovitost obchodní prostory Nová Ulice

  Prodej novostavby komerční prostor AC32 - 382 m, Olomouc, ul. Wolkerova, Zlaté terasy

  Prodej novostavby komerční prostor AC32 - 382 m, Olomouc, ul. Wolkerova, Zlaté terasy

  382m2,   11 555 500,- V novém projektu Zlaté terasy na Wolkerově ulici vám nabízíme ke koupi nebytový prostor v 1. nadzemním podlaží - v přízemí o výměře 382 m. Jedná se o bytový dům o celkem 9 podlažích (2 podzemní podlaží a 7 nadzemních podlaží). Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby je plánováno na podzim 2017 nebo jaro 2018, předpokládaný termín kolaudace je na konci roku 2019. Využijte možnosti navrhnout si komerci přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybrané komerce přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.
 • Pronajmu komerční nemovitost sklad Praha 10, Strašnice

  Nájem skladové haly 200 m2 ( až 550 m2 ), Praha 10 Strašnice

  Nájem skladové haly 200 m2 ( až 550 m2 ), Praha 10 Strašnice

  200m2,   90,- Skladová hala: 200 m2 s možností rozšíření až na 550 m2 !!! *** Cena: 90 Kč/m2/měsíc, *** Objekt je vhodný jako výrobní či montážně dílenský prostor s nároky do výšky (regály, sila) a lze i vyšší zatížení podlah.Prostor lze adaptovat dle požadavků budoucího nájemce.Prostor je přístupny pro osobní a střední nákladní dopravu (Avia, Iveco). Hala je zasíťovaná a administrativní prostory lze vestavět, popř. jsou k dispozici v administrativní budově areálu. Podrobnosti rádi zašleme. --- ARCHA průmyslová kancelář s.r.o., --- Tel:608 827 778, --- www.archacs.cz
TOPlist