Realitní vyhledávač realBÍGL.cz
prodej a pronájem, bytů, domů, kanceláří a pozemků.

Nemáte žádnou oblíbenou nemovitost.
Zobrazeno 0 realit
 • Prodám byt 2+kk Nová Ulice

  Prodej bytu v novostavbě, 2+kk s terasou, Olomouc, ul. Wellnerova. Byt č.17

  Prodej bytu v novostavbě, 2+kk s terasou, Olomouc, ul. Wellnerova. Byt č.17

  71m2,   3 003 000,- Byt s nádherným výhledem na historickou část města. Nabízíme k prodeji netradičně pojaté bydlení, nedaleko centra Olomouce. Projekt novostavby bytů v lokalitě "u bazénu" na Wellnerově ulici, v blízkosti sportovního vyžití - krytý bazén, tenisové kurty, sportovní areál Omega. Byt č.17, s dispozicí 2+kk (50 m) + terasa (21,1 m). V ceně bytu komora na patře (2,5 m). Možnost dokoupení garážového stání.
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Praha 8, Bohnice

  Kanceláře 4+1, parkování, 180 m2, Praha 8, ul. Čimická

  Kanceláře 4+1, parkování, 180 m2, Praha 8, ul. Čimická

  180m2,   25 000,- Nabízíme kancelářský prostor v prvním patře nové vily se zahradou 1900m2. V suterénu garážová stání a sklep. Celkem 5 kanceláří. Prostor je vybaven státní telefonní linkou, domácím telefonem, videotelefonem k vjezdovým vratům do zahrady, společnou televizní anténou, elektronickým zabezpečovacím systémem s možností nonstop-připojením na pult centralizované ochrany. Řešeno jako 4+1, kuchyň s lednicí a mrazákem. Podlahy-dlažba, plovoucí parketová podlaha. Koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem, bidetem, samostatné 2x WC se zvláštními vchody, z toho jedno s předsíňkou. Nedaleko Čimického háje, s výhledem na Stromovku a Pražský hrad, s dobrým dopravním spojením do centra. Volné od 1.8.2015 – prohlídky ihned
 • Pronajmu komerční nemovitost kancelář Hodolany

  Pronájem jednotlivých kanceláří 17m2, Olomouc ulice Kosmonautů

  Pronájem jednotlivých kanceláří 17m2, Olomouc ulice Kosmonautů

  17m2,   4 350,- Pronájem jednotlivých kanceláří 17m2, Olomouc ulice Kosmonautů. Kanceláře se mohou pronajímat jednotlivě, případně zprůchodnit více kanceláří, např. pro firmu. Nachází se v 1,2,3 patře, budova s výtahem. K dispozici ihned
 • Prodám byt atypický Mariánské Lázně

  Prodej atypického bytu,ul.Lidická,Mariánské Lázně

  Prodej atypického bytu,ul.Lidická,Mariánské Lázně

  114m2,   2 800 000,- Nabízíme na prodej atypickou bytovou jednotku vybudovanou jako dva byty o dispozici 3+1 o velikosti 90 m2 a 1+1 (24 m2) ve zděném domě v centru města Mariánské Lázně. Byty jsou kompletně zrekonstruované. Větší ve zvýšeném přízemí se skládá ze vstupní předsíně,prostorné kuchyně s jídelním koutem,dětského pokoje,ložnice,obývacího pokoje,koupelny s rohovou vanou a toalety. Eurookna jsou situovány na východ a na sever.Podlahy tvoří v předsíni,kuchyni,koupelně a wc keramická dlažba a v pokojích laminátové podlahy.Ohřev vody a topení zajišťuje kombinovaný kotel.V obývacím pokoji jsou nainstalovány funkční krbová kamna,kterými je také možné celý byt příjemně vytopit. Menší byt v suterénu domu je vybudován ze sklepních prostor a tvoří ho kuchyně s jídelním koutem,obytný pokoj a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.Ve vstupním pokoji jsou nainstalovány funkční krbová kamna.Okna situovaná na sever jsou plastová a podlahy tvoří keramická dlažba a laminát.Topení a ohřev vody zajišťuje kombinovaný kotel.Oba byty je možné propojit schody a vytvořit tak luxusní bydlení pro větší rodinu. Parkování je možné přímo u domu a je zde možnost využívání dvora u domu (sušení prádla,grilování,atp.) Dům se nachází v příjemné lokalitě v centru města.V bezprostřední blízkosti se nachází zastávka MHD,škola,školka,lékaři.V pěší dostupnosti je zimní stadion,plavecký bazén i nákupní centrum.K lázeňské kolonádě cca 10 minut procházkovou chůzí.Doporučujeme,jako komfortní lázeňské bydlení. Koupi bytu je možné realizovat pomocí hypotéčního úvěru,který Vám rádi pomůžeme zdarma zprostředkovat.
 • Prodám komerční nemovitost pro výrobu Šneky

  Prodej objektu na bydlení s možností podnikání,Plesná u Chebu

  Prodej objektu na bydlení s možností podnikání,Plesná u Chebu

  3622m2,   3 990 000,- Nabízíme na prodej samostatně stojící objekt na bydlení s možností podnikání,včetně přilehlých pozemků v Plesné u Chebu o celkové ploše pozemku 3.622 m2.Zastavěná plocha pozemku je 1.328 m2. Jednopatrový objekt se skládá z hlavní budovy,která je po menších úpravách vhodná pro bydlení.Možnost vybudování dvou až tří bytů. Na tuto budovu navazují výrobní prostory,bývalá truhlárna,sklady,garáže a dva kotle na biomasu a dřevní odpad,které tento objekt vytápějí. Celý objekt prošel v roce 2007 rekonstrukcí a v roce 2012 byla provedena výměna střechy nad výrobními a skladovacími prostory. Areál je plně funkční s vlastní studnou a septikem napojeným na veřejnou kanalizaci.Přípojka na plyn a vodu je na hranici pozemku.Celý areál je oplocený. Město Plesná poskytuje veškerou občanskou vybavenost.Výhodou tohoto objektu je blízkost hranic s Německem.V nejbližší době bude vybudovaná silnice do Bad Brambachu pro osobní i nákladní dopravu.Doporučuji osobní kontakt a prohlídku tohoto areálu.
 • Prodám pozemek stavební Sedlečko u Soběslavě

  REZERVACE - ID9 - Stavební pozemek č.14 o výměře 811m2 k bydlení, zasíťovaný, Sedlečko u Soběslavě

  REZERVACE - ID9 - Stavební pozemek č.14 o výměře 811m2 k bydlení, zasíťovaný, Sedlečko u Soběslavě

  811m2,   373 060,- . Tato nemovitost je již REZERVOVANÁ. Prodej stavebního a zasíťovaného pozemku č.14 v obci Sedlečko u Soběslavě, okres Tábor o výměře 811m2 za cenu 460,-Kč/m2 = 373.060,-Kč. Jedná se o pozemek v horní severovýchodní části obce s výhledem do okolí a na obec přístupné po obecní asfaltové komunikaci, kousek od ranche Daisy Ranch a kousek od lesa. Pozemek je zasíťovaný elektřinou 220/380V 3x25A a do 30.9.2017 budou hotové sítě a to kanalizace s vodovodem s přípojkami, kapličkami, šachtami přímo na pozemku. Přístupové komunikace mají v sobě zahrnutou splaškovou a dešťovou kanalizaci, osvětlení a tyto budou převedeny bezplatně na obec do její správy. Na pozemku je možné postavit rodinný dům k bydlení o 1 nadzemním podlaží + obytné podkroví se sedlovou střechou, zastavěná plocha je 30% z výměry pozemků a v případě potřeby je možné ji zvětšit po dohodě s obcí a se starostou. Po zaplacení zálohy ve výši 30% z ceny pozemku před datem 20.9.2017 bude pozemek rezervován do doby než budou veškeré IS dodělány a zkoulaudovány a po té bude pozemek prodán kupní smlouvou a převeden na katastru již se všemi přípojkami. Plánované dokončení IS je do 30.9.2017. Umístění pozemku je zakresleno ve foto.
 • Prodám pozemek stavební Sedlečko u Soběslavě

  REZERVOVÁNO ! ID12- Stavební pozemek č.6 o výměře 987m2 k bydlení, zasíťovaný, Sedlečko u Soběslavě

  REZERVOVÁNO ! ID12- Stavební pozemek č.6 o výměře 987m2 k bydlení, zasíťovaný, Sedlečko u Soběslavě

  987m2,   680,- Tato nemovitost je již REZERVOVÁNA! Prodej stavebního a zasíťovaného pozemku č.6 v obci Sedlečko u Soběslavě, okres Tábor o výměře 987m2 za cenu 680,-Kč/m2 = 671.160,-Kč. Jedná se o pozemek v horní severovýchodní části obce s výhledem do okolí a na obec přístupné po obecní asfaltové komunikaci, kousek od ranche Daisy Ranch a kousek od lesa. Pozemek je zasíťovaný elektřinou 220/380V 3x25A a do 30.9.2017 budou hotové sítě a to kanalizace s vodovodem s přípojkami, kapličkami, šachtami přímo na pozemku. Přístupové komunikace mají v sobě zahrnutou splaškovou a dešťovou kanalizaci, osvětlení a tyto budou převedeny bezplatně na obec do její správy. Na pozemku je možné postavit rodinný dům k bydlení o 1 nadzemním podlaží + obytné podkroví se sedlovou střechou, zastavěná plocha je 30% z výměry pozemků a v případě potřeby je možné ji zvětšit po dohodě s obcí a se starostou. Po zaplacení zálohy ve výši 30% z ceny pozemku před datem 20.9.2017 bude pozemek rezervován do doby než budou veškeré IS dodělány a zkoulaudovány a po té bude pozemek prodán kupní smlouvou a převeden na katastru již se všemi přípojkami. Plánované dokončení IS je do 30.9.2017. Umístění pozemku je zakresleno ve foto.
 • Prodám pozemek zemědělskou půdu Chyňava

  Orná půda o rozloze 17.369 m2 v obchi Chyňava, okr. Beroun

  Orná půda o rozloze 17.369 m2 v obchi Chyňava, okr. Beroun

  17369m2,   79,- Orná půda o rozloze 17.369 m2 v lokalitě Mlýnská. K pozemku vede nová příjezdová komunikace. Inženýrské sítě jsou od pozemku vzdáleny cca 150 m. Pozemek má tvar obdélníku. Šířka pozemku cca 34 m a délka pozemku cca 540 m. Pozemek není zemědělsky využíván. Neváznou zde žádná věcné břemena ani jiná omezení.
 • Prodám rodinný dům rodinný Lysovice

  Zemědělská usedlost 3+1 s hospodářskými budovami a pozemky

  Zemědělská usedlost 3+1 s hospodářskými budovami a pozemky

  1931m2,   1 370 000,- Prodej typického vesnického statku 3+1 s hospodářskými budovami a zahradou o rozloze 1298 m2 s možností přikoupení záhumenky 2000 m2 přímo za domem a zemědělské půdy o rozloze 3,3 ha. Rozsáhlá usedlost je určená k částečné rekonstrukci i k možnému rozšíření v půdních prostorách. Za domem prostorné nádvoří s mlatem, chlévy a dílnou s přístupem z obou stran. Obytná část je vytápěná kotlem na tuhá paliva, s vlastní studnou a možností připojení na veřejný vodovod a el. přípojku na 220 i 380 V. Odpady jsou řešeny septikem s přepadem do kanalizace. Nemovitost je vhodná k bydlení spojenému s podnikání v oblasti zemědělství, chovu hospodářských zvířat či farmaření.
 • Prodám rodinný dům rodinný Švihov

  Rodinný dům ve Švihově

  Rodinný dům ve Švihově

  167m2,   1 990 000,- Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům ve Švihově, jen 10 km od okresního města. Objekt je řešen jako dvougenerační, obě obytné části jsou odděleny průjezdem. Jedna z bytových jednotek disponuje dvěma obytnými místnostmi a koupelnou, v současné době však využívanou jako komora, druhá bytová jednotka je řešena jako 2+1 s koupelnou, kdy kuchyně je od obytného prostoru oddělena prosklenou stěnou. Obě bytové jednotky jsou částečně podsklepeny. V domě jsou rozvody elektřiny, voda z veřejného vodovodu (vlastní studna na zalévání), odpady svedeny do obecní kanalizace, topení ústřední plynové + lokální na tuhá paliva. Objekt byl průběžně udržován a modernizován (před pěti lety nová plastová okna, před třemi lety střecha - Bramac), půda je vhodná k další vestavbě. Za domem je k dispozici hezká udržovaná oplocená zahrada s dostatkem soukromí, posezením, skleníkem, udržovanými květinovými i zeleninovými záhony a ovocnými stromy. V místě veškerá občanská vybavenost a výborné dopravní spojení (autobus i vlak). Zdarma vyřídíme hypotéku.
TOPlist